Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Palástfű teától görcsölhetek?

Palástfű teától görcsölhetek?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban kezdtem el inni a teát, ugye a ciklusom második felében, PÉ utáni 6. napon (pénteken) reggel enyhe menstruációs görcsöm volt, és pisilés után a papíron 2 csepp vér jelent meg. Hol érzek enyhe mensi görcsöt hol nem, a két cicim fájdogál, tegnap rózsaszínes folyásom volt napközben. Elvileg nem hogy pont nem kéne hogy görcsöljön a hasam a teától?
2014. jún. 17. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Tuti nem a teától görcsölsz, mert annak tényleg pont enyhítenie kéne. Én is ittam, én is görcsöltem, az ovuláció utáni 11. napon volt rózsaszínes folyásom is, aztán pozitív lett a teszt :). De nekem ezek a görcsök jellegzetesek voltak, mert egy negyed órán át tartott (azt hittem megjön), majd teljesen elmúlt, aztán újra görcsöltem, és így tovább.
2014. jún. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.:) Nekem se tartanak sokáig a görcsök, meg hol vannak hol nincsenek. Voltam már terhes és ott nálam a beágyazódás az barnázás volt és egy pontban fájt meg hasszurka, nem enyhe mensi görcs. Gondolom meg fog jönni, vagy én nem tudom.
2014. jún. 17. 19:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól nem, na de a babától...! Én ezeknek így ömlesztve nagyon örülnék. Majd írj!
2014. jún. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!