Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, beágyazódás...

Mit gondoltok, beágyazódás lehetett?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sajnos a ciklusom elég rendszertelen 40 nap körülre szokott megjönni. Még csak most kaptam beutalót vérvételes hormonvizsgálatra, és utána mennék endokrinológushoz.

Azonban ebben a hónapban tegnap este, azaz a 24. napon nagyon enyhe menzeszféle hasfájásom volt, és pecsételő vérzésem, ami ma reggelre elmúlt. A párommal a ciklus 16., 18., 19. és 23. napján voltunk együtt. Az orvos legutóbb azt mondta, hogy elméletileg ebben a hónapban a ciklusom sokkal szabályosabb (28-30 napos) lesz.

Mit gondoltok? 10-es tesztem van, azt mikor lőhetem el? Egyáltalán lehetett ez beágyazódás? Az elmúlt hónapokban már megszoktam, hogy felesleges a 28. nap körül izgulni, mert 40. nap körül jön meg, és azt szokták javasolni, hogy várjon valaki az addigi leghosszabb ciklusának időtartamáig, mielőtt tesztelne.

Köszönöm előre a válaszokat, a segítőknek nyomok zöld kezet! :)


2014. jún. 18. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetett beàgyazodas is akàr :) mert ha a 16.napi alkalomkor.fogant akkor 8 nap telt el es altalaban vagy akorul szokott lenni beàgyazodas :) szerintem a 29.30.napon tesztelhetsz reggeliből. Drukkolok.
2014. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Majd írok! :)
2014. jún. 18. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!