Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt már valaki beágyazó...

Tapasztalt már valaki beágyazódás alatt/miatt szédülést?

Figyelt kérdés

Bízom benne, hogy ebben a hónapban sikerült a baba. Próbálok nem rágörcsölni, nem keresgélek tünetekte és nem is gondolok rá, mert tudom annál rosszabb. Viszont ez a szédülés dolog nem hagy nyugodni. Rám ez soha nem jellemző, de napja érzem. Nem erős, de mégis érzek enyhe szédüléseket. Az együttlét 11 napja történt pont ovukor. Szerintetek jelenthet babát?

Köszönöm!


2014. jún. 18. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, a beágyazódást nem érezzük, csak később fogunk rá dolgokat. Én pl. nem is tudtam, hogy terhes vagyok, és ha visszagondolok arra az együttlétre, amikor megfogant, a hülye agyamban él egy csodás angyali kép arról, hogy mit "éreztem".:) pedig az csak a szerelem volt valószínűleg:)


Akkor ne keresgess tüneteket, ha ennyire mondod:)

2014. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nem keresgetek tüneteket. Valószínűleg valami bajom van, mert nem természetes a szédülés.

Neked pedig gratula hs sikerült a baba. :)

2014. jún. 18. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Első terhességnél én sem éreztem semmit, másodiknál viszont voltak ilyen korai jelek. Igenis léteznek. Szédülés is lehet az, nekem is volt, de ilyenkor még kétesélyes a dolog.
2014. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok: elment a babánk, de nem is vártuk őt, szóval nem vagyok elkeseredve miatta, mert nem is tudtam róla, hogy volt.
2014. jún. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!