Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2. napja késik, mellem feszül,...

2. napja késik, mellem feszül, és iszonyatosan bírok fázni, szerintetek van egy kevés esélyem? 5. e volt ovu 3. -án 4. -én voltunk együtt. Hőm nyelv alatt 37.1?

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Csinálj reggeli vizeltből tesztet.

De amúgy a tüneteid simán utalhatnak arra, hogy elkaptál valamilyen fertőzést. Ugyanis fertőzés befolyással lehet a ciklusra, tehát akár késhet is a vérzés tőle, illetve okozhat hidegrázást, hőemelkedést. A mellfeszülés is éppen utalhat arra, hogy meg fog jönni a vérzésed.

Szóval kétesélyes. Vagy terhes vagy, vagy nem.:)

Csinálj tesztet, az a biztos, de azért ne éld bele magad semmibe.

2014. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha 5-én volt az ovud, akkor még egy napot se késett...
2014. jún. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ha nem védekeztetek és késik akkor persze van esély. De a fázás szerintem pont nem tipikus terhestünet, én mióta terhes vagyok pont hogy olyan meleg vagyok mint egy keltető.

Nem lehet hogy valami megfázás? Nálunk az egész család beteg.

2014. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
26napos a ciklus ,akkor..mádom ha kérdés nélkül lap van osztva..26 fele a 13 5+13 nálam 18 ;) de azért köszi,hogy felvilágositottál a saját menstruációs ciklusomról :) 1.Köszi a válaszod majd alakul, tesztet majd ma veszek ,csalódni nemszeretnék :)
2014. jún. 19. 12:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom ,előző terhességem is ilyennel kezdődött ,dunyha takaróba aludtam :) őt sajnos 12.héten elvesztettem :(
2014. jún. 19. 12:48
 6/7 anonim ***** válasza:

"..mádom ha kérdés nélkül lap van osztva..26 fele a 13 5+13 nálam 18 ;)"


Hoppá! A szokásos tévhit! Nem "középidőben" van az ovu, hanem kb. 14 nappal a következő menstruáció előtt.

Tehát nem 26/2, hanem 26-14=12! Hogy értsd: ha 32 lenne, akkor se 32/2 lenne, hanem 32-14.

;)

Mondjuk neked ez most éppen jó, mivel 3-án, 4-én voltatok együtt.

2014. jún. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as valaszolot cafolnam: a fazas is lehet terhestunet. Nalam pont igy jelentkezett, faztam es megemelkedett a hom. Aznap, 25-ik napon pozit teszteltem.
2014. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!