Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a terhesség legelső...

Mik a terhesség legelső tünetei és mikor jelentkeznek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell ezt minden nap feltenni? Nézz már a kérdésed alá! Ott is ott van ezerszer!
2014. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a teszt mutatja ki általában elsöre, az addig elvő tünetek megegyeznek a pre mens tünetekkel. Aktus után 2 héttel mutatja ki a teszt. A tipikus terhességi tünetek mint pl a hányinger általában csak az 5.-6. hét után (elmaradt mensi után 1-2 héttel) jelentkeznek, de sokaknak még akkor sem.
2014. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más, van aki hány van aki nem.

Nekem semmi tünetem nem volt, csak a pozitív tesztből tudtam, hogy terhes vagyok. Aztán jött a puffadás. KÉsőbb sem volt semmi extra tünet pl orrvérzés, hányás.

Nem kell tüneteket keresni! Nem betegség!!!!!! Más állapot, amire van akinek rosszullétekkel reagál a szervezete van akinek meg nem.....

2014. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már kb 1 hét után folyamatosan hánytam és minden bezabáltam ami az utamba került :) nagyon kívanós voltam. Ekkor még nem is teszteltem, de nyilván számítottam rá h teherbe estem szóbal lehet hogy csak bebeszéltem magamnak és ezert volt mindez.

Olyan 4 hetesen már egyertelműen fájt a mellem is es folyton egész nap csak aludtam volna legszivesebben olyan fáradt voltam. ( rosszullétek megmaradtak)

Nem tudom összefügg e a terhességgel de bőröm is nagyon pattanásos volt akkor tájt.

Nagyjábol ezek voltak az első tünetek, de ez mindenkinél más szerintem :)

2014. jún. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!