Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő hét elején kéne megjöjjön...

Jövő hét elején kéne megjöjjön. De tapasztaltam egy-két olyan dolgot ami nagyon felkeltette az érdeklődésemet, lehet ez terhesség?

Figyelt kérdés
Kb 1héttel ezelőtt elkezdtem görcsölni.úgy 10-15percen keresztül.jó élesen,olyan szúró fájdalommal.azt gondoltam h menten megjön de semmi nem történt azóta se.továbbá az utóbbi pár napban minden éjszaka felkelek pisilni.eddig soha nem volt ilyen, max akkor ha késő este ittam folyadékot,illetve nagyon elfáradok a nap folyamán.reggel megiszok egy kávét és egy energia italt és délutánra olyan vagyok mint a mosott zokni
2014. jún. 19. 14:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Igen lehet, de ezeket (gyakori pisilés, iszonyú fáradtság) én mindig csak a nem várt után tapasztaltam 1-2 héttel. Remélem baba van a dologban! :)
2014. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Nekem is így kezdődött, nem tudtam, mi az a rosszullét+görcsölés egész nap mensi előtt kb. másfél-2 héttel.

Remélem te is emiatt voltál rosszul :)

5hkm

2014. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

:) reméljük

szerintetek a nemvárt után már tesztelhetek?az vasárnap-hétfő lesz majd

2014. jún. 19. 15:40
 4/27 anonim ***** válasza:

Igen, tesztelhetsz, de ne keseredj el, ha még nem lesz pozitív. Lehet, hogy kell még egy pár nap!

Írj majd mi lett az eredmény! :)

2014. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
rendben :) megírom
2014. jún. 19. 15:56
 6/27 A kérdező kommentje:
És még valami eszembe jutott.4napja egész nap csak édességet ettem.csoki fagyi cukorka sütik.de az utóbbi 2napban csak sós illetve ecetes dolgokat akarok enni.minnel sósabb annal jobb.de pl olyan h uborkasaláta magában.sós pogácsa sós ropi stb
2014. jún. 19. 18:16
 7/27 anonim ***** válasza:
Én mensi előtt 1 héttel kétpofára zabáltam a kovi ubit, terhes is vagyok :)))
2014. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Gratulálok :)))
2014. jún. 19. 19:55
 9/27 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt az első jel már együttlét után 6-7 nappal hogy nagyon szurkált,görcsölt a hasam.Nekem csak akkor szokott amelyik nap megjön,de addig meg volt még egy hét így szinte biztosra tudtam hogy baba van :) a 9. Dpo-n pozit teszteltem :) Remélem nálad is baba van a dologban,de azért ne éld bele magad,mert nekem mindkét terhességemnél leghamarabb az 5.héten kezdődött az étvágy/rosszullét,de lehet nálad hamarabb van.Szorítok! :)
2014. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) napról napra jobban érzem hogy valami más :) csak félek egy picit a csalódástól :(
2014. jún. 20. 06:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!