Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » HELP! Babát szeretnék és nem...

Nikancska kérdése:

HELP! Babát szeretnék és nem tudom, hogy a Palástfű teát mikor kezdjem. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Most még épp hogy valami csurran cseppen a tamponba, azaz egy kicsit megvan még. És nem tudom hogy merjek e inni Palástfűteát vagy hogy mikor is kezdjem el? És meddig lehet inni és hogy nem e lesz esetleg valami bajom ha egyszer csak abba hagyom? Nem zavarna be a ciklusomba?

Előre is köszönöm a segítő válaszokat. :)


2014. jún. 20. 08:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A ciklusban ovu után kell elkezdeni inni, amíg nem jön meg, aztán szünet és következő ovutól mensiig megint lehet inni. Ha közben történt terhesség lehet nyugodtan inni, sőt ajánlatos kb a 12. hétig.
2014. jún. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ha szabad érdelődni ez neked bevált?
2014. jún. 20. 09:06
 3/17 A kérdező kommentje:
És ha igen akkor mennyi idő után?
2014. jún. 20. 09:07
 4/17 anonim ***** válasza:
Én kiegészíteném az ovuig cickafarkkal. És igen ovu után kell elkezdeni.
2014. jún. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nekem bevált, akkor is mikor csak rendbe akartam rakni a ciklusom és a babásodásnál is. Már az első ciklusban érezhető a változás.
2014. jún. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igaz mi csak két hónapja próbálkozunk. április május a mensruáció szionte órára pontossan jött és most juniusban igaz csak két nappal előbb de megjött és szerintem igen is számít ilyenkor ez a két nap. Én tanyán élek és ott a mezön van cickafark. ha azt kiszárítopm árnyékba és egy kis cukorral ízesítem az is jó?
2014. jún. 20. 10:02
 7/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én most kezdtem el inni elvileg holnap kell megjönnie. PÉ után 6 nappal volt egy enyhe mensi görcsöm plusz 2 csepp vér utána mindennap mensi görcsöm volt, hol reggel, hol este, hol napközben, össze-vissza, kivéve tegnap, a cicim fájdogál, bár az is néha jobban néha kevésbé érzem. kissé fura. Szóval nem tudom hogy ez a tea hatása vagy mi lehet. Ugye elvileg csökkenti/ megszünteti a PMS tüneteket. De sok jót olvastam róla.
2014. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Beágyazódós tünetek inkább. ;-)


Igen, úgy jó. A legnagyobb napsütésben szedd le, amikor már biztosan nincs rajta pára. Abból napi két csészét, a palástfűből egyet ajánlok.

2014. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja, nem, a cukor nem lenne jó bele. Esetleg némi méz, de inkább magában kellene. A palástfűtől jobb, ez vigasztaljon. :)
2014. jún. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
akkor ha várhatóag holnap mulik el a menstruáciom akkor akkor ihatok még cickafarokt( csak azt) és ovu után ihatok palástfű teát(csak azt)? egyszerre a kettőt ne igyam? vagy most kezdjem ell inni a palástfű teát és akkor csak azt iszom?
2014. jún. 20. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!