Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek van ma ovuja? Ki nem...

Kinek van ma ovuja? Ki nem várja július 4. -ére?

Figyelt kérdés
Nekem minden bizonnyal ma van ovum.Hát nektek?Ki dolgozik a babán?Hanyadik baba lesz/lenne?
2014. jún. 20. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

édes istenem, még az is lehet, hogy ma nem szexeltek, mert közbejön valami :(


Kicsit túlzás már, ami ezen az oldalon megy :( SAját magatokkal szórtok ki, mondom ezt úgy, hogy 7 évig próbálkoztunk a babával.

2014. jún. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet kedves kommentet küldő,hogy tegnap este voltam együtt a férjemmel,ma már nem is akarok együtt lenni vele,ugyan is 48 óra kell,hogy újabb adag sperma meg tudjon érni..de mivel t.este együtt voltunk és ma van tüszőrepedésem így azért elég nagy az esélye..ja és tegnap az ovutesztem pozi lett,szóval nem csak a hőmre alapozok,és köszi a kioktatást,de az első babánk is ovuteszttel lett összehozva,ELSŐRE!!Szóval köszi a kommentet!!
2014. jún. 20. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:

érthető az első válaszoló kommentje, tényleg sok ilyen kérdés van, de főleg a "halvány pozitív tesztesek" szúrnak ki magukkal, mert azok a tesztek az esetek kb 90%-ban negatívok.

kedves kérdező! én nem várok babára, azért nyitottam meg a kérdésedet, mert pont július 4-e a születésnapom! :) kvánok neked és a többi babára vágyó leendő kismamának szép erős második csíkot a tesztjére a születésnapom alkalmából! gondolok majd rátok gyertyafújás közben! sok sikert!

2014. jún. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Hú, nagy érdem, hogy elsőre összehoztátok!!! Én soha nem értettem az ilyen nőket, főleg ha tényleg elsőre sikerült nekik. Ha akkor megfogant gyorsan, könnyen, akkor mi a búbánatért kell pörgetni magukat a második babán? Főleg úgy, hogy már arról is tudomást szerezhettem, hogy mikor vágta gerincre a férje és az ő spermái mikor, hol úszkálnak. Ez nem nevetséges, nem szánalmas, nem botrányos... Ez már inkább gusztustalan. Hogy milyet raktál ma a wc-be, nem akarnád esetleg megosztani velünk? Hátha tippelhetnénk, hogy mi volt az előző napi vacsorád -.-
2014. jún. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A mi első babánk a második hónapban összejött, a következőre egy évet vártunk. Pedig mindent ugyanúgy csináltunk, jó időben is együtt voltunk. Szóval ennyit az esélyekről. A szervezet nem úgy működik mint egy gép, hogy mindig ugyanúgy teljesítsen.

Drukkolok persze, de a jó időben együtt levés sem 100 százalékos esély, ugye tudod?

2014. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen tudom kedves utolsó!

Neked pedig kedves utolsó előtti csak annyit mondanék,hogy ha ennyire zavar a kérdésem,akkor minek olvasod és írkálsz hozzá kommentet!!Senki nem kért meg rá,hogy válaszolj,úgyhogy azzal az irammal ahogy jöttél mehetsz is!!!

Amúgy meg pont semmi közöd hozzá,hogy miért akarunk még egy babát!!De amúgy meg szerintem tök logikus,talán azért mert 2 gyermeket szeretnénk kis korkülönbséggel,ami nem is értem,hogy neked ez miért fáj?!Neked ettől kevesebbed lesz az életben??NEM!Akkor meg? :/

Amúgy meg az az undorító ami itt folyik ezen az oldalon,kb 2 éve regisztráltam be ide,de akkor még jöttek normális emberek normális válaszokkal..most meg mi van?Bárit kiír az ember ilyen gerinctelen emberek válaszait kell olvasni akikben sem együttérzés sem semmi nincs már!!CSAK GRATULÁLNI TUDOK!!

2014. jún. 22. 14:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia kedves kėrdező! Mi újsåg veled azóta?
2014. jún. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!