Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a facelle teszt halvány...

Ez a facelle teszt halvány pozitív? Aki használt már ilyet segítene?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Még nem száradt meg, egyből fotóztam.

Köszönöm előre is!


2014. jún. 21. 08:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ez halvány pozitív!

2014. jún. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez negatív:( A második halvány csik(alig látszik) csak azt mutatja,hol kéne lennie.
2014. jún. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%
szerintem a halvány csík is csík
2014. jún. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Próbálj meg egy papírcsíkos facellét,vagy xepil mártogatóst...sajnos tapasztalatból írom , ez a műanyagborítású nekem adott ilyen eredményt...3x egymás után,és nem lett baba abban a ciklusban.

Drukkolok!

6 hkm

2014. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azóta egyértelműen halvány pozitív élőben, bár nem annyira erős a tesztcsík mint a kontroll, viszont határozottan rózsaszín, és nincs elmosódva. Mivel azonnal látszódott a csík (egy percen belül), így nem lehet száradási csík sem.

2014. jún. 21. 10:26
 6/18 anonim ***** válasza:

Előző voltam,megmutatom,nekem ilyen volt, ami nem jelentett babát


[link]


Természetesen drukkolok Neked,csak sajnos ez a teszt engem nagyon csúnyán megtréfált...kívánom,hogy Téged ne,de ha a másik fajta halvány lesz,az már tuti akkor :)

2014. jún. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

En ezt nem mondanám halvany pozinak!

Raadasul többször olvastam rosszat itt errol a tesztről!

2014. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Megtaláltam a kérdésedet, itt azt írtad terhes vagy. Végülis hogy volt? Elvetéltél?

2014. jún. 21. 13:54
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,sajnos a következő vizsgálatnál kiderült,nem voltam abszolút terhes sem,nem is vetéltem el...félrediagnosztizáltak :(

Egy begyulladt mirigyállományom volt,amit a régi dokim petezsáknak nézett...vicc nem?

2014. jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Azóta kismama vagyok,6 hetes,következő ciklusban összejött :)

Már embrió is volt uh-on,majd a jövőhéten megyek szívhangot nézni,természetesen orvost váltottam azonnal,sajnos rémálom volt az az időszak,mert miután megállapították a nem létező terhességet,azt mondták elvetéltem...utána meg,hogy mégsem,nem volt semmi. Most pedig kiderült,pont abban az időben fogant a baba...hát remélem minden rendben lesz,ja és bocsi a kisregényért, de Neked mindenképpen ajánlom,a másik fajta tesztet,persze attól még lehet ez is pozi,csak próbálj majd meg más fajtát is!

Drukkolok

2014. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!