Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha volt peteérés és éreztem...

Ha volt peteérés és éreztem is, akkor is elképzelhető hogy tüszőrepedés nem volt? Hogy kéne alakulnia a hőmnek? És miért érzem azóta is a hasszurkálást és tompa fájás a hasamban?

Figyelt kérdés
2008. júl. 31. 21:06
 1/4 A kérdező kommentje:

LÉGYSZI ÍRJATOK mert nagyon el vagyok keseredve, több hónapi próbálkozás után!


Ha nem lett volna tüszőrepedés még érezhettem a peteérést?


Tünet: néha émelygés és rosszullét, hasfájás, puffadás, székrekedésem is van... Olyan jó lenne ha összejönne végre!!!

2008. júl. 31. 21:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom,hogy pé.-után ha 5 napig fent marad a hőd akkor biztos,hogy van tüszőrepi!
2008. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyit tudok neked segíteni, hogy az elmúlt ciklusom alatt sajnos 3* is jártam nődokinál és minden alkalommal csinált uh-t. Először peteérés tájékán, látta is, hogy készülődik a dolog. Másodszor pé után 1 héttel és látta a sárgatestet a jobb petevezetékben. Megnézte a hőgörbémet is, de azt mondta, hogy az uh-n is jól látszik, hogy volt pém és a görbe is ezt igazolja.

Elméletileg pé után csak akkor marad tartósan fenn a hő, ha van sárgatest, tehát a tüsző megrepedt, ugyanis a hő emelkedéséért felelős hormont(progeszteron) a sárgatest termeli.

Remélem segítettem!!

2008. aug. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Az első kédésedre a válasz,h igen. Én is voltam úgy,h szurkált a petefészkem több napon keresztül és mégsem volt meg a tüszőrepedés, pedig volt egy 18mm-es tüszőm, de valamiért nem tudott megrepedni.Szóval most váltottam orvost, aki sokkal lelkiismeretesebb mint az előző volt és megigérte,h ha itt az idő és lesz szép érett tüszőm, akkor adni fog tüszőrepesztő szurit.Az előző ui. nem adott és emiatt lett egy cisztám, ami már azóta felszívódott.
2008. aug. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!