Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok 7. -re nem várok, Hogy...

Lányok 7. -re nem várok, Hogy vagytok? Én a reménytelenek teljes nyugalmával várom a hetet.

Figyelt kérdés

Tegnap óta görcsölget a hasam és a mellem is rettentően feszül. Pont úgy mint minden hónapban amikor megjöb sajnos. Már a 15.siketelen hónap lesz:(

Azért drukkolok mindenkinek. Írjatok hogy érzitek?!


2010. jan. 4. 08:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Kb. 7-9-ére nem várom! Kezet foghatunk, mert én is úgy gondolom, hogy meg fog jönni sajnos!

13. sikertelen hónap! :(

Nem érzek semmit, mint mindig!

Írjon olyan is, aki úgy érzi neki sikerült! :D

2010. jan. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Bizony-bizony:) jó lenne valami jót olvasni és drukkolni nekik ugyi??Azért sok sikert neked háááthha:DD
2010. jan. 4. 09:21
 3/23 anonim ***** válasza:

Köszke :)

Én is drukkolok Neked, csodák elvileg vannak, jó lenne velük személyesen is találkozni :D

2010. jan. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

sziasztok én is a hétre nem várom, de már nekem is tegnap óta feszül a hasam, és megjön érzésem van... viszont most a cicim már p.é óta fáj...

én is már reménytelennek látom ezt a hónapot (8.), max pozitívan csalódok:D

egyébként én már olvastam mai pozi tesztelőt!

nézzetek ide be, vagyunk egy páran, akik a multhónapban is együtt izgultunk:D

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2010. jan. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

9:33-as nagyon köszi a linket jó volt olvasni:)

Írjatok mééég:) drukkoljunk együtt:)

2010. jan. 4. 11:03
 6/23 anonim ***** válasza:

Én holnapra nem várom,a hőm még soha nem volt ilyen magas nemvárt előtti nap,viszont már több napja mindjárt megjön érzésem van. Más is így van?

[link]

2010. jan. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is a 7-re nem várok táborát erősítem. Nekem ez lesz a 6. hónap. Tüneteim: haszurkálás, néha apró mellfájdalom, és még nincs mindjárt megjön speciális érzésem. De ttől még lehet, hiszen ezt játszottuk a múlt hónapban is...


Andi

2010. jan. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Sziasztok. Én mára nem várom, szerencsére eddig még semmi... Tünetem csak a mellérzékenység. Viszont van mindjárt-megjön-érzésem is. Úgyhogy én is a reménytelenek nyugalmával várok, legfeljebb pozitívan csalódok :) Már 22 hónapja próbálkozunk, több stimuláláson is túl vagyunk. Mindenkinek szurkolok !
2010. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én még 9-ig izgulok. Tünetek: mellérzékenység ( de az ilyenkor mindig van), enyhe hányinger.
2010. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Jól van lányok senki nem adja fel!! Ez parancs!Pozitvan de nem a Föld felett két méterrel.

Drukkolok

2010. jan. 4. 20:51
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!