Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Menstruáció helyett...

SOS! Menstruáció helyett barna folyás. Talán terhesség? Részletesen lent írom.

Figyelt kérdés

21.én napra pontosan jött a menstruációm, de vér helyett barna folyasom volt, és még most is az van.

Azt olvastam, hogy ez terhesség is lehet.( nagyjából peteeres után 2héttel járok)



2014. jún. 22. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem nagyjából, hanem pontosan két hétnél kell járnod, ha mostanra vártad.

Tesztelhetsz!

A barnázás csak a beágyazódás idejében lehet csak "jó jel", de azon már túl vagy, ha baba van.

Ilyenkor minden, csak nem jó. Arra utalhat, hogy a progeszteronnal nincs minden rendben, s emiatt elmehet.

2014. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia. Mensi helyett nekem is egy kis barna folyás jelentkezett. 21 hetes kismama vagyok.
2014. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
gratulálok, szép babavarast! Ma elmegyek veszek egy tesztet ! Aztán minden kiderül!!:)
2014. jún. 25. 09:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Na vettél tesztet? Eredmény?
2014. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező mi a helyzet nálad?

Szilvi

2014. júl. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21 hetes kismama nálad hogy volt ez a barnázás? Mennyi volt és meddig tartott? Engem nagyon érdekelne a válaszod,mert időnként barnázok,időnként semmi. Nem értem most mi van. Holnapra nem várom...
2014. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát amikor meg kellett volna jönnie akkor volt egy kis barnás folyásom. De aztán ez 1-2 nap volt és el is múlt.
2014. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Értem köszi hogy válaszoltál. Én most várakozó állásponton vagyok. Holnap kellene nem megjönnie,de szerintem nem lesz szerencsém.:( Boldog babavárást kívánok neked!:)
2014. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok. babás vagyok! El sem hiszem. Annyira örülök neki!:)

14hetes a pocaklakóm!:)

2014. júl. 22. 08:12
 10/11 anonim ***** válasza:
De jó nagyon örülök kedves kérdező!:)Boldog babavárást kívánok neked:)Szilvi
2014. júl. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!