Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik 7 hetes terhesség...

Létezik 7 hetes terhesség mindenféle tünet nélkül, és negatív teszttel?

Figyelt kérdés
Az egyetlen tünet, hogy késik a mensim, de semmi más.

2014. jún. 24. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Szia!

Lehet, igen.

Nekem a 2. babánál negatív tesz, és volt mensim. De ez a dokik szerint ritka, én sok ilyennel találkoztam már.

2014. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elég ritka..tervezitek amúgy a babát? mert 100 más dologtól kimaradhat. Hány naposak a ciklusaid. És mindig rendszeresek? gyógyszert szedsz e esetleg, életkorod?
2014. jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És az előző menzeszem rendesen megvolt, csak a mostani késik.
2014. jún. 24. 15:01
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szedek gyógyszert, és mivel elég fiatal vagyok, néha még rendszertelen a ciklusom, na de ennyit már rég késett...
2014. jún. 24. 15:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Teszt????
2014. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ahogy a kérdésben leírtam, negatív lett.
2014. jún. 24. 17:22
 7/8 anonim ***** válasza:
nem tudom mi az a fiatal, de nekem is rendszertelenek voltak, 20 évesen állt be a ciklusom, akkor is gyógyszertől.. ha nem szedtem akkor volt hogy 30 napra jött meg volt hogy 50 napra, volt, hogy meg sem jött, pedig 19 éves koromig nekem is normális volt. szerintem ne foglalkozz vele, ha egyébként mindig meg jön, akkor nincs gond, majd a gyerekvállalásnál lesz nehéz dolgod, mert figyelned kell a peteérésre. De más gondot ez nem jelent.
2014. jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Orvoshoz mentél már?
2014. jún. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!