Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehet a baratnom?

Terhes lehet a baratnom?

Figyelt kérdés
Ma voltam este egyutt a baratnommel.Ma jart le a mensije,vagyis reggel meg folyt...Es nem vedekeztunk,s mikor kivettem akkor elveztem el.Kicsi az eselye igaz hogy terhes legyen? Es amugy se en se o nem ereztuk h bele is ment volna.Ajanlatos az esemeny utani?
2014. jún. 24. 22:33
 1/9 anonim válasza:
100%
Ajánlatos lenne nem mártogatni a farkad védekezés nélkül a puncijába...
2014. jún. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Komoly valaszokra lenne szuksegem ha lehet
2014. jún. 24. 22:41
 3/9 anonim válasza:
én a helyedben lila babakocsit vennék
2014. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőbek!!!!Olvass utána mielőtt kufircoltok!!Aztán meg jössz pár hét múlva hogy mit csinálj mert terhes!!ostoba...
2014. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elsőnek... teleforól irok bocsi.. tanuljatok inkább...
2014. jún. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jo ok megertettem,es higyetek el tudom hogy hulye vagyok,de most mit csinaljak? Megtortent,de mutassatok egy embert aki nem hibazott eleteben,en csak velemenyt vagy segitseget kertem.Ha konyebb cseszegetni az embert hat akkor csak igy tovabb
2014. jún. 24. 23:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet terhes. Bármikor teherbe eshet egy lány már az előváladéktól is. Ha biztosra akartok menni akkor nagyon ajánlatos. Máskor óvatosabban.
2014. jún. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Orulok hogy lehet normalis valaszokat is kapni! Koszonom!
2014. jún. 24. 23:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Ismerősöm is pont így járt, ő terhes lett, úgyhogy gyorsan szerezzetek esemény utánit, és utána mindig húzzatok óvszert.
2014. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!