Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dec.25. -én volt peteérésem...

Dec.25. -én volt peteérésem akkor és másnap voltunk együtt! Napok óta nyilalgat a hasam alja és ma reggel hányingerrel keltem ami eltartott majdnem egész nap! Ezek lehetnek babás tünetek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetnek, de ne nagyon éld bele magad, más is okozhatja.
2010. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kb.nekem is akkor volt ovu, mikor neked...milyen jó. a nyilallgatás lehet akár beágyazódás is, hiszen 5napig vándorol a pete, 3-4napig fejlődik a méhben, ha találkozott valamivel, és utána hozzátapad a méh falához, kb.8.-9.nap, megkezdődik a beágyazódás, ami a 11.napig eltart.:)
2010. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akár lehet az is. A nyilalgatás lehet a beágyazódás tünete, de a hányinger még nagyon korai lenne! Nem lehet, hogy csak annyira akarsz már babát, hogy egy egyszerű kis fájást, gyomorégést túlértékelsz, és babás tünetnek akarod betudni? Annyi ilyet olvasok, még meg sem kellett volna jönnie az esedékes menszesznek, de már ájuldoznak, meg hányingerük van, meg ilyen folyás, olyan hasfájás stb...Aztán 80%-ban kiderül, hogy semmi...csak akármit éreztek, babának akarták betudni.Kicsit le kéne nyugodni, és nem agyonhajszolni magunkat evvel a kérdéssel. Ha jönni akar, akkor is jönni fog, ha nem a nap 24 órájában ezen agyalsz. Ne hari az offért, és nem rosszindulatból írtam ezeket, csak azért, hogy ennyire idő előtt még ne éld bele magad semmibe. Kívánom, hogy sikerüljön!
2010. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy korai, nekem is már a beágyazódástól tüneteteim voltak. Azért írtam, hogy ne éld éld bele magad, hogy ne csalódj. Ezek csak gyanújelek.
2010. jan. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!