Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélyem van, hogy...

Mennyi esélyem van, hogy terhes lehessek valaha? Van bármi más következménye ennek?

Figyelt kérdés

Ki kellett venni az egyik petefészkem. Mennyivel csökkent az esélye annak, hogy valaha is terhes legyek? Van bármi más következménye ennek? A menzeszem rendszeres a műtét óta.

14/L


2014. jún. 25. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Ugyanannyi az esélyed mint bárki másnak.

Nekem is csak egy petefészkem van, mert egy ciszta miatt el kellett távolítani az egyiket és van egy kislányom azóta.

De ezen még ráérsz agyalni, még nagyon fiatal vagy a gyerekvállalás gondolatához is.

2014. jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
REngeteg nő esik teherbe egy petefészekkel, ne aggódj. Az esélyeid szinte ugyanolyanok, mintha 2 lenne.
2014. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A maradék petefészked átveszi a hiányzó szerepét. Ezért is rendszeres a mensid. Teljesen rendben leszel, simán teherbe eshetsz majd.


(Miért kellett kivenni?)

2014. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elsőnek: nem, még nem akarok gyereket, nem is nagyon szeretem őket, de biztos vagyok benne, hogy ez később megváltozhat. Viszont ha valami más lenne nálam, mint a többi lánynál, akkor azt a jövőbeli páromnak joga van tudni. :)

2014. jún. 25. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem a válaszom hasznossága nem az egyéni véleményemtől függ. Leírtam, hogy ugyanannyi esély van a teherbeesésre egy petefészekkel, mint másnak kettővel, sőt saját példával is meg tudtam erősíteni az állításomat.

A gyerek kérdésen való gondolkozás pedig 14 évesen tényleg korai főleg hogy még a magad bevallása szerint sem vagy készen rá.

De persze pontozzatok csak le mégjobban.

2014. jún. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!