Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vehetem halvány pozitívnak?

Vehetem halvány pozitívnak?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jún. 27. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hááát... időn belül lett ilyen? Nem túl meggyőző azért... én még várnék a nagy örömmel :$ De kívánom, hogy később erősödjön!
2014. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nem látok rajta semmit. Ha élőben esetleg látszik is, akkor se alapozz még erre, 2 nap múlva csinálj újat.
2014. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, kb 3 perc után megjelent. Mindenképpen ismétlek majd, hiszen még 3 napom van a nemvártig. Szóval szerinted ebből lehet valami?
2014. jún. 27. 15:27
 4/12 anonim ***** válasza:

bocsi, de sztem ez negatív :(.

Csinálj 3-4 nap múlva, nekem is csak onnantól mutatta h meg kellett volna jönnie, akkor viszont egyből:). Egyébként ez a teszt sztem megbízhatatlan, ez negatívot mutatott, mikor a másik már pozit!! Próbálj majd egy érzékenyebbet!

2014. jún. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez tök negatív!

De ezért tök felesleges úgy tesztelni, hogy még meg sem kellett volna jönnie. Ha terhes is vagy, nincs még elegendő HCG a szervezetedben, hogy a teszt láthatóan kimutassa.

Hidd el, hogy a pozitív tesztet nem kell ide feltenni az oldalra mutogatni, mert az szemmel láthatóan egyértelmű!

Szóval korán teszteltél.

Várj még pár napot és utána tesztelj reggeli vizeletből. Az az eredmény már nem lesz kétséges!

2014. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Negatív!:(
2014. jún. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.
2014. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én sem látok rajta semmit, de épp ma csináltam én is egy tesztet mert már 5 napja késik, viszont nagyon halványan volt is elmosódva rajta csík ami pár perc múlva el is tűnt, úgy h én is kíváncsi vagyok, majd hétfőn csinálok újat, bár még azt sem kitörő örömmel fogadom majd, mert volt már h egy hétre rá elvetéltem (ez pont a múlt hónapban volt és nem tudom, most lehet azért késik a menzeszem is mert ez történt... (?)
2014. jún. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon drukkolok neked hétfőre! Majd írj,hogy mi lett az eredmény! Én csak kedden reggel merek legközelebb tesztelni,ha hétfőn nem jön meg. A mellbimbóim változatlanul égnek, meg kisebb szurkálásokat érzek az alhasamban. Kikötő a herpeszem is a számnál, ami már jó régóta nem jelentkezett. Ez most vagy jelent valamit, vagy nem. Várok és reménykedek...
2014. jún. 28. 11:15
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, telefonról írok. Kikötő helyett természetesen kijött.
2014. jún. 28. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!