Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosoktól szeretnék...

Lombikosoktól szeretnék segítséget kérni! A 7. beültetésen vagyok túl. Tapasztalt valaki olyat, hogy pár nappal a transzfer után kocsonyás -nyákos formába távoztak az embryók?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 08:49
 1/9 anonim válasza:

Szia,


Kaptál utrogestant, nem lehet, hogy az jön ki? Az embriókat nem lehet csak úgy "elhagyni". Rengeteg hormont kaptál, bármit tapasztalsz az első napokban, csak hüvelyi eredetű lehet. Ha pici pecsételés - barnázás van, akkor a beágyazódás jelezhet.

2014. jún. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia!Igen,kapok hüvelygélt,de mivel ez a 7.,biztos vagyok benne ,hogy ez nem az volt.Ez a valami igazából szürkés-de véres volt ,mintha szövetdarabok lennének.Ez már a második napon történt és ráadásul 3 napos embryok voltak.Még azt sem mondhatom,hogy elkezdett beágyazódni és nyálkahártya darabok lennének.Nem tudom,hogy az a folyadék milyen állagú és mennyiségű ami a katéterben van a beültetéskor az embryokkal együtt,mert ez egy jó féldiónyi volt.Vagy megsérülhetett közben a nyálkahártya és az okozhatta?
2014. jún. 29. 10:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam hasonló a helyzet, bár mindig csak reggel jelentkezik! Aztán egész nap semmi, majd újra reggel. Fehér folyás kicsi, pici szövet darabokkal! Nekem ez a 4 beültetésem és még én sem tapasztaltam ilyet. Ja és et 4. naptól reggel.
2014. jún. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja és én prolutex szurit használok!
2014. jún. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én mindig csak utrogestant kaptam, hüvelygél visszafolyással nem volt még dolgom. Elképzelhető, hogy a hüvelygél jön vissza. Beültetés után 1-2 napig én is sokszor tapasztaltam barnás maszatolást, szerintem a transzfer során picit sérülhet a nyálkahártya. Az embriókat kb. két cseppnyi oldatbat teszik be, az nem okozhat diónyi folyást. Beányazódási pecsételés úgy tudom megtermékenyülés után 7 nappal jelentkezhez.
2014. jún. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor még ne adjuk fel!:-)
2014. jún. 29. 11:18
 7/9 A kérdező kommentje:
Már 2x volt nálam bizonyítottan beágyazódás és akkor nem tapasztaltam ilyet.Ezért is aggódom....
2014. jún. 29. 11:21
 8/9 anonim válasza:
Hidd el, nagyon jó helyen vannak a babák, ne aggódj!
2014. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez tényleg ennyire ritka lenne,vagy csak senki nem akar elkeseríteni?
2014. júl. 1. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!