Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is késik ebben a hónapban?

Másnak is késik ebben a hónapban?

Figyelt kérdés
Legutóbb novemberben késett egy hetet, de akkor láttam, hogy sok nőnek késett. Mondjuk egyenlőre csak két napot késik, de terhes nem vagyok mert a teszt egyértelműen negatív lett...
2010. jan. 5. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem annyira NEM késett,hogy jan.1. helyett dec.29.-én jött meg!(sajna)Lehet az év végi izgalmak kihatnak a hormonokra is amik a mensit szabályozzák!Neked azért még babára is lehet esélyed mert két nap késésnél még a teszt eredménye sem 100%!
2010. jan. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, drukkolok, hogy minél hamarabb összejöjjön neked a babó. :)
2010. jan. 5. 13:00
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem egyelöre 1 napja késik de még nem tesztelek mert múlt hónapban 5 napot késett, 3dik nap késésnél a tesztem negatív lett és nagyon csalódott voltam:( szerintem most is csak szórakozik a szervezetem, 4dik napja néha nagyon begörcsölök aztán elmúlik. És éjjel szintén ezt csinálja. Nagyon szeretnénk babát, de szerintem most sem jött össze. Remélem neked hamar összejön!:)

22/L

2010. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Biztos sikerült. Ne add fel! Drukkolok. :)
2010. jan. 5. 15:42
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Nekem 1 hete késik. Sajna szombaton a dokim csinált tesztet, de az nega lett. Holnap reggel tesztelek újra.

2010. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem végülis nem ebben a hónapban késett, csak ebben a hónapban jött meg (jan. 3-án), pedig dec. 25-re vártam. Tehát 9-10 napot késett.

Én a hatodik napon teszteltem negatívat, ami kicsit elkeserített, de hogy még utána is napokig nem jött meg... hát, kezdtem kicsit beleélni magam. De sajnos, még mielőtt az új tesztet felhasználhattam volna, eldőlt a kérdés.

2010. jan. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom. :( Egyenlőre nekem sem jött meg. Pénteken tesztelek újra és ha akkor is negatív a teszt akkor tuti nem vagyok terhes... :(((
2010. jan. 6. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!