Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi így az esély a babára?...

Mennyi így az esély a babára? Van aki nemvárja 6-9. között?

Figyelt kérdés

Nekem 32-35naposak a ciklusaim.5hó pihenő volt a nemi életünkbe mert elkellett utaznom,így együtt voltunk most júni 10-11-12-14-15-17-21-22-23-26-28.án és 5-9.ig volt menszeszem.Mostanság érzek enyhébb de szurkáló érzéseket..viszont semmit nemakarok már bebeszélni magamnak.

Tavaly márciusba épp úgy estem teherbe hogy Febr21-26ig menszesz aztán együttlét 27-28-2-7-9-19-21 és akkor 23.án pozitiv teszt:) de mivel nemtudtam hogy terhes vagyok csunyán felis fáztam forrózuhany akkor épp a legstresszesebb napjaim voltak..és terhes maradtam.Viszont Áprilisban elment a babóm.

Most hogy távolt kellett lennünk már nyugodtabb vagyok és reménykedünk hogy belsőleg is helyrejöttem,ugyanis elégéé érzem a pém ezt orvos is igazolta.És sose fájt a hasam mielőtt terhes nem lettem de azóta hogy elment a baba próbálkoztunk szinte mindennel és semmi pedig orvosnál is voltunk!Aztán decemberbe 1hét késés után spontán elment baba volt:(

Bár már nemszorongunk rá hogy baba lessz.Jön ha úgyvan de persze nem lehet nem akarni.

Kiváncsi vagyok a fejleményekre ki élt él átt esetleg hasonlókat..és ki nem várja a mostanit..



2014. jún. 30. 07:42
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:

Én 7.-ére nem várom de sajna semmi tünet. Ha minden jól ment akkor most kellene kezdődnie a beágyazódásnak de semmit nem érzek, semmi fájdalom, a nagysemmi van :)

Szerintem nekünk nem jött össze ebben a ciklusban, de nektek sok sikert, drukkolok!

2014. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

Nemtudom nekem egésznap feszül a hasam alja..mint anno..

de majd persze kiderül még ez a 7:/ és megtudunk mindent:)

2014. jún. 30. 12:26
 3/48 anonim ***** válasza:
Jó neked :) Szeretnék egy picit reménykedni, meg beleképzelni dolgokat, de tényleg annyira semmi nincs, hogy én már fel is adtam erre a hónapra. Nagyon nem várom a jövőhetet, mert ha megjön akkor megint magam alatt leszek egy napig :( Mondjuk annyi jó van, hogy atompontos 26 napos ciklusaim vannak, szóval ha pár napot késne akkor már reménykedhetnék, de soha nem képes késni egy napot se, hogy legalább 1et tesztelhessek hátha :)
2014. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim válasza:
nekem 6 án kéne mejöjjön de nagyon remélem hogy nem jön!!! én se érzek különösebb tüneteket, ugyhogy én is ugy vagyok vele hogy tuti megjön :( pedig állandóan a babóra gondolok annyira szeretnénk, néha depi vagyok hogy miért van az hogy másnak sikerül nekem meg nem!!!! de neked azért drukkolok, és egy ici picit te is nekem :)
2014. júl. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
Én 5.re nem várom,eddig semmi jele a mensinek,elötte egyhéttel barnázni szoktam.Nem élem bele magam,mert csak csalódás.:/.Szurkolok nektek.FF.
2014. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Drukk csajok:) én is6.ra nemvárom bár hol 32-máskor 35napos ugyhogy 9.ig kiderül.Ma reggel elég erős szúró érzésekkel keltem nemértem miért pém már volt..azt szoktam kb igy érezni..aztán ha úgy mozdulok akkoris érzem.Én inkább csak fáradékony vagyok..de passz majd az idő eldönti milessz:) azért irjatok:)
2014. júl. 2. 14:44
 7/48 anonim ***** válasza:
Én az 1es nah meg a 3as is vagyok és nekem semmi. Azt hiszem elkezdek szedni valami vitamint, hátha a következő ciklusban segítene a teherbeesésben. Annyira utálom ezt, hogy még csak icipici jelei sincsenek hogy terhes lennék, csak egy kis nyílalás vagy valami... mondtam is a páromnak hogy most nem lesz baba,megfog jönni 7.én, így ő sem lesz olyan csalódott. Annyira jó lenne ha az ember jövőbe láthatna és tudná lesz gyereke és mikor, mert akkor nem idegeskednék ennyit. Én azt se bánnám ha csak 1,5 év múlva lenne, csak tudjam hogy lesz, így viszont úgy érzem sose fogunk tudni összehozni egy babát :(
2014. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

Oh kedves utolsó,veled érzek nyugi.Nekem a tavalyi vetélés óta nagyon rossz.

Mostmár megbékélek a tudattal hogy ezvan,de sokáig utáltam a kismamákat pedig nemszabadna,ma már csak néha néha rossz egy terhes nő látványa de nemtudok mitcsinálni.Még mindig eszembe jut a picim szivhangja de sajnos nincs velünk és valószinű addig énis igy érzek mint te amig nemsikerül újra.

Képzeld én folytoon már menszesz előtt tesztelgettem :D

na most kihagyom! Inkább Várunk és várunk..mást nem tehetünk..

2014. júl. 2. 15:35
 9/48 anonim ***** válasza:
Szia :) Én vasárnapra nem várom. Mikor megjön előtte a mellbimbóm szokott fájni csak, viszont most feszül is a mellem úgyhogy nagyon reménykedek. Hétfő reggel tesztelek majd ha addig nem jön meg. :)
2014. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:

Első vagyok (áhh mostmár valahogy aláírom hogy ne kelljen állandóan számozgatnom) és érzek valami szúrkálódást... nem akarom, de nagyon beleéltem most magam, hogy ez beágyazódás, érzem hogy csalódni fogok hétfőn, de legalább egy kicsit reménykedhetek :)))

É.

2014. júl. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!