Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány 2. csík az is csík?...

Halvány 2. csík az is csík? (Wondfo) gyógyszertári vizeletsugaras teszt

Figyelt kérdés
Kérlek ha van itt valaki akkor válaszoljon! Most teszteltem 11 napja késik és halvány a második vonal de látható! nagyon izgulok.Köszönöm a válaszokat
2010. jan. 5. 18:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
nem létezik ál-pozitv teszt, csak ál negatív. nem túl idős terhességnél bőven jó a halvány csík, mert az is csík és ugyanolyan értékű, mint az erős.
2010. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Halvány csík is csík!! :) Nekem 2 napja késik, de sajnos tegnap negatív lett a tesztem. :( De nagyon drukkolok neked.
2010. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, ma reggel úgy ébredtem mintha álmodtam volna, megint meg kellett néznem a tesztet hogy nem csak álmodtam tényleg megtörtént.
2010. jan. 6. 06:27
 14/18 anonim ***** válasza:
És erősebb lett, ugye?
2010. jan. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Még nem teszteltem újra csak nézegetem a régit hogy tényleg jól láttam és valóban ott van nem csak képzelődtem. Most vettem még egyett és reggel tesztelek, a reggeli vizeletből gondolom biztosabb, vagy jobban látszik majd. Mindenképpen írok mi lett, Köszönöm
2010. jan. 6. 18:58
 16/18 A kérdező kommentje:
most teszteltem és erősebb lett a második vonal tisztán ki lehet venni, de még nem olyan erős mint a kontroll-vonal. ma megyek a dokimhoz ő mondja ki a végső szót. Köszönöm a segítséget mindeninek.
2010. jan. 7. 06:55
 17/18 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! Gratulálok!
2010. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
voltam dokinál tegnap 12 mm a méhnyálka és nagyobb a méhem is vagy mi, de még nem látta a kis zsákot, azt mondta valószínű később volt p.ém.De lehet méhen kívüli is és ezért még hétfőn visszamegyek. Azt mondta ez nem gyakori de azért elmagyarázta mit kell csinálnom ha ájulok meg ilyesmi és hétfőn meglátjuk. Kicsit aggódok de nem szeretnék a legrosszabbra gondolni. Köszönöm a drukkolásokat és mindenkinek kívánok babákat vagy amit szeretne!! (nem tudjátok mikortól kell látnia a dokinak méhen belül a "babát"?)
2010. jan. 8. 06:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!