Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit félek hogy nincs...

Kicsit félek hogy nincs tüszőrepedésem és ezért nem jön össze a babó. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban LH teszteztem 2 napig szép erős csíkos volt és mértem a hőmet ami elrontottam mert mindig más időben mértem de nem vettem észre hogy emelkedett volna :/ most a ciklus 15.napján vagyok ma reggel megmértem a hőmet szájban 36.1 volt hüvelyben 36.6 (tudom hogy 2 helyen nem szabad mérni)elég alacsony ez is :( szombat vasárnap és ma is folyás volt hol vizes hol krémes hol nyúlós és szurkált is a hasam mind a 3 napban. együtt voltunk 21.én 24.én 26.án 28.án és ma 30.án reggel. a méhszájam tegnap ma is fent van (szerintem) az egész újjam fel kell nyomni hogy érezzem és elég puha mint ha a számat tapogatnám. Szerintetek? voltam vérvételen 1 eltérés sincs benne és a vizeletben sem! Gravidát szedek. Ez a 4. hónapunk.

2014. jún. 30. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
a hö egyértelmüen mutatja ha szabályosan méred. Igy mindenképp mérd, azon látszik volt-e ovu.
2014. jún. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen vérvételen voltál? Egy általános vérképen, vagy hormon soron?
2014. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
átlagos vérkép. és meg is vizsgált a nőgyógyászom. kérdeztem h nem gyanakszik hormon problémára pl progi hiányra azt mondta hogy nem, fiatal vagyok minden rendben oda bent is és sikerülni fog. a párom amúgy 34 éves, lehet neki nem olyan életképesek már a spermák? erre is gondoltunk. de mérem holnap is reggel fél 6kor a hőm ahogy ma is. ciklus végéig meg roppant idegesít :/
2014. jún. 30. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Túl tudományosan csinàljátok a babát:)

Sexeljetek minden másnap! Nem kell itt hőmérőzni meg tesztelni!

A stressz miatt nem jön össze

2014. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen próbáltam hidd el sőt úgy állok ehhez a hónaphoz is h jön jön nem nem, de ha nem terveznénk babát ez hogy nem emelkedik a hőm (ami még nem biztos) akkor is idegesítene..most már megmérem mindennap fél 6kor amíg meg nem jön.
2014. jún. 30. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a teljes vérkép semmire se jó. Hormonokat kell nézetni a ciklus bizonyos napjain. Pajzsmirigyet, esetleg terhelt cukor és inzulint vérből, de csak ha már régóta próbálkoztok és nagyon szeretnétek. Nekem ott derült ki a hiba
2014. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!