Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek szerintetek?...

Terhes lehetek szerintetek? Eléggé parázunk a barátommal.

Figyelt kérdés
Együtt voltunk a barátommal és eloszor gumival csináltuk,o elment én nem ezert ujra csinaltuk de mar gumi nelkul(akkor sem mentem el) es azelott h bedugta en meg a szamba vettem szoval nagyon remelem h kellokeppen "letisztitottam" mielott ujra belemhatolt.Szerintetek van esélye h teherbe essek?És menstruálni erre az alkalomra szamolva kb 2het mulva kellett.(meg van 1het addig amig kellene).Peteeres lehetséges?Elore koszonom az ertelmes valaszokat
2014. júl. 1. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
pont a legrosszabkor voltatok együtt. AZ hogy te elmész-e tök mindegy. eröszakból is sok baba fogan, tehát nem kell orgazmus a terhesséhez. Nem rá az esély ha nem ment el beléd de azért nem 0%, föleg igy hogy pont peteérés környékén voltatok együtt. A megszakitás nem védekezés, ha nagyon nem idöszerü a baba akkor mindig kell védekezni rendesen. sok a becsuszott baba.
2014. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

minimális esély van,hisz maradhatott a farkában sperma

de hátha jól szívtad ki

2014. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes, nem védekeztetek, csak elsőre.
2014. júl. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Parázzatok is, mert van rá esély.
2014. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Atya eg!
2014. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azóta majdnem egy het telt el,lehetnenek mar jelei vagy meg nem esedekes?
2014. júl. 1. 22:09
 7/10 anonim ***** válasza:

buta tini...

igen lehetsz terhes simán

2014. júl. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
Hát, ha legalább másodjára összejött volna az orgazmus, akkor megkérdezném, hogy volt-e olyan fergeteges, megérte-e a kockázatot, de így... Igen, lehetsz terhes. A korábban távozott spermából még a húgycsőben marad jó pár fiú, amik a második akciónál az előváladékkal mind beléd kerültek, hiába "pucoltad le" kívülről. Most még van egy heted, amíg mindenféle terhességi tüneteket észlelsz magadon, aztán majd kiderül, hogy csak a félelemtől képzelted-e be vagy tényleg összejött... nem úgy, mint az orgazmus... Legközelebb legyen nálatok elég óvszer, vagy érd be egy orális-manuális csiklói orgazmussal.
2014. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még nincsenek tünetek, majd a menstruáció környékén esetleg. De így hogy ennyire parázol, tuti már be is képzelnéd őket.

Esemény utániról lekéstél.

Már csak reménykedni tudsz. És persze legközelebb előbb gondolkodtok.

2014. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Gondoltam megpróbálom előbbrehozni a menstruációmat, hátha-hátha.Az aviva torna és a forró fürdő megtette a hatását, megjött...úgyhogy hála az égnek nincs baba,és igen...ezentúl ha nincs gumi,nincs szex :D

de azért köszönöm a válaszokat.

2014. júl. 3. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!