Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bennem maradt a gumi! Lehetek...

Bennem maradt a gumi! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A minap szeretkeztünk a barátommal és mikor végeztünk az aktus hevében nem figyeltünk kellőképp mikor kihúzta belőlem,így sajnos a gumi bennem maradt,amiből persze azonnal kifolyt a sperma. Nagyon gyorsan kivettem magamból mielőtt felálltam és utána azonnal alaposan kimostam magam,majd forró vízben ültem egy 10 percig. Nem kerülhetett sok sperma a hüvelyembe,ha került is az a bemeneti nyíláson a csiklómnál volt inkább jellemző és szerintem gyorsan is reagáltam a helyzetre. Tudom semmi sem biztos,de azt kérdezném tőletek,szerintetek így mekkora az esélye,hogy terhes lehetek? Avval vigasztaljuk egymást,hogy az ondó nagy része ugye a gumiba került és így nem jutott fel a méhszájamig,csupán egy kis része maradt a bemeneti nyílásnál. Kell aggódnom? Van valakinek hasonló tapasztalata? Nagyon megköszönném a korrekt válaszotokat! Sokat segítenétek! Köszönöm!
2014. júl. 1. 21:17
 1/5 anonim válasza:
Lehetsz
2014. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes és elég nagy az esély ahhoz, hogy ha még a 72 órán belül vagytok, bevegyél egy sürgősségi tablettát. Gyakorlatilag az esély kb. egy nem időben megszakított megszakításos közösüléssel lehet nasgyjából egy szinten.
2014. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A veszély mindig ott van mindenhol. Máskor jobban kell figyelni,de legalább Ti védekeztetek.
2014. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz terhes. Hiába reagáltad le a dolgot gyorsan, inkább okosan kellett volna - legközelebb ha ilyen történik, irány a nőgyógyászat/ügyelet, és írass fel egy esemény utáni tablettát.
2014. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha nem volt peteérésed ak nem nagy a valószínűsége h teherbe estél...
2014. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!