Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan látjátok, hogy pozitív...

Hogyan látjátok, hogy pozitív a terhességi teszt, ha olyan, mintha negatív lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan töltenek fel képet terhességi tesztről, amin én semmit nem látok, vagyis negatívnak látom. Van valami külön program, vagy röntgenszem kell hozzá ? Én is olyan szívesen örülnék más babások tesztjeinek, de teljesen elkeseredek, hogy én nem látom pozinak azt, amit más igen.
2014. júl. 2. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Van, hogy ránézek, full negatívnak látom, aztán ránagyítok és egy kicsit döntögetem a laptop monitorját, úgy látom én is. Ha úgy sem akkor lementem és átteszem negatívba, ha úgy sem akkor az számomra is negatív.. :)
2014. júl. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már láttál terhességi tesztet élőben, halványan, akkor könnyebb mondani rá valamit.. :)
2014. júl. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet nem a legjobb a képernyőbeállításod, lehet a fényképező felbontása nem tökéletes. Volt olyan hogy laptopról teljesen negatívnak láttam, majd telefonról nézve meg ott volt a csík. Sokan meg tényleg negatív tesztet tesznek fel. :)
2014. júl. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves első! Amelyik tesztet mozgatni kell,hogy látszódjon a második csík, negatív!
2014. júl. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem is képernyőfüggő. Nameg a saját nagyon halvány tesztem után könnyebben megismerem már képről is a halvány pozikat. Nekem meg épp az a furcsa hogy állandóan lenegatívozzák a pozitív teszteket :D ezért kár itt ilyet megkérdezni, én ha feltettem volna az első pozim tuti 10-ből 10-en negának mondják. Mert fényképezni is elég nehéz jól
2014. júl. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugodtam, már azt hittem romlik a látásom. :D Majd megkérem Apát, csináljon valamit a gépemmel; de lehet, hogy nem ártana egy újat venni. XD
2014. júl. 2. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!