Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek ezt a tesztet?...

Megnéznétek ezt a tesztet? Fertinetes One Step, nem tudom mire vélni. Hibás?

Figyelt kérdés

Sose használtam még ilyen tesztet, mindig X-epillel tesztelek, de most rendeltem ilyet, megcsináltam egyet, ez lett az eredmény.

Tudom, hogy elég rosszak a képek, sajnos a telefonomnak nem erőssége a fényképezés. Élőben rózsaszín, amit látok, a teszt oldalán is látszik a rózsaszín. Vagy ezeknél a teszteknél ez gyakran megtörténik?


[link]


[link]


2014. júl. 2. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Csinálj még egyet.

Ugyan látom, hogy 2 csík van rajta, de annak a csíknak normális esetben nem ott kellene lennie, hanem sokkal közelebb a kontrollcsíkhoz.

2014. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát élőben még a csík mellett a tesztcsík felé van ilyen elmosódott paca, de ezt a kép nem adja vissza. Próbálkoztam egy ideig, ezek a legértelmesebb képek, amit sikerült kihozni :S

Mindenképpen ismételek majd, talán holnap, csak gondoltam megmutatom itt, hogy mit mondanak azok, akik már használtak ilyet.

2014. júl. 2. 11:09
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt én hibásnak nézem, ugyanis rossz helyen van a 2. csík.
2014. júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem 2 is ilyen lett,nem vártam babat!

Maradjal az xepil nel !

2014. júl. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát akkor valószínű semmi... vennék X-epilt, de nálunk csak a patikában van teszt, ott meg ilyen 1000 forint körül van Maria Romed, ami egy rakás szar, és ezzel kifújt a választék. Akkor tudok normális tesztet venni, ha elmegyünk vásárolni valahová, mostanában meg nem aktuális.

Pedig utánanéztem itt a gyakorin ennek a tesztnek, úgy láttam h egész jó.

2014. júl. 2. 11:38
 6/12 A kérdező kommentje:
Még annyit megtettem (nem tudom, hogy ez ér-e valamit, de látom, hogy igen sokan alkalmazzák ezt a módszert), hogy áttettem negatívba a képet, azon is világosan látható a csík, tök egyértelműen. De ismétlem, nem tudom, hogy ez számít-e bármit is, csak jó néhány kérdésnél láttam, hogy ezzel igazolták az eredményt.
2014. júl. 2. 14:47
 7/12 anonim ***** válasza:
De most itt nem is az volt a kérdés, hogy látszik-e a csík. Itt nálad látszik, csak rossz helyen van. Ezért nem releváns a negatívja, érted? de azért szorítok neked.
2014. júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Persze, hogy értem, csak kapaszkodok mindenbe :D

Sok tesztet csináltam már életemben, amelyik negatív volt, azon sehol nem volt semmilyen csík, totál fehér maradt. Egyébként én is azt gondolom, hogy hibás a teszt, de lehet, hogy csak annyiban, hogy a csík nem jó helyen jön ki rajta. Az alapján gondolom ezt, hogy ha nem lenne hcg, akkor semmi se hozhatna ki csíkot sehol, nem? Magától csak nem színeződik el...

2014. júl. 2. 15:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Én irtam neked korabban,de leírom mégegyszer is.

10-es csomagot rendeltem mult honapban,2nel kijött ugyanígy mint neked a gyönyörű 2.csik,de rossz helyen!

Nem is volt hcg a szervezetemben,nem arra reagált!

Siman hibás volt!

Sajnalom!

(Olvastam egyebkent itt mar több ilyen hibás tesztről mas márkáknal is pl xepil gabriel stb)

2014. júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem reménykedek ám nagyon, olyan pechszériám van, hogy az leírhatatlan, pedig csak fél éve megy a próbálkozás, jól indult, de egy katasztrófa az egész. Volt elhalt ikerterhesség, amit missed ab műtéttel fejeztek be, aztán nagy nehezen megjött 7 héttel később, majd nem volt ovum, úgyhogy gyógyszerrel kellett mensit csinálni, de addig is 2 hónap kimaradt. Most ezért szedek clostyt, de nem tudom, ez mit csinál vagy nem csinál majd :( Persze miért ne szivatna még ez a rohadt teszt is.
2014. júl. 2. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!