Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap megyek vérvételre, és...

Holnap megyek vérvételre, és teljesen összezavarodtam, nem értem. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Június 3.-án volt missed abortusz-om,és azóta most jött meg először,és péntekre hívott az orvos vérvételre,viszont nem tudom,h.az nekem hányadik ciklusnapom,mert vasárnap volt egyetlen egy barna foltom,egész nap semmi több,hétfőn már kicsit több,meg néha vér is,de rendes vér keddtől van,most meg már múlóban van.jó lesz így a "3." napi vérvétel?pontosan hányadik napomon leszek akkor?és oda éhgyomorral kell menni?
2014. júl. 3. 04:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy volt. Szerintem hétfő az elso napja, mert onnantól volt vérzés. Sajnálom a missed abortuszt, sajnos ugy nez ki, nekem is lesz. Kitartást!
2014. júl. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.mert neked miért lesz missed?
2014. júl. 3. 09:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugy nez ki, megállt a fejlodesben, 7 hetes Uh-n üres petezsák.Lesz még egy Uh, de mar nem bizok. Első baba lenne. Neked miért volt?
2014. júl. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom!nekem is ezért volt,nekem aztán lett egy 4mm-es picim,csak szívhang nem.:( de nekünk már szerencsére van egy 5 éves gyönyörűsègünk,csak a tesó nem akar jönni sajnos.
2014. júl. 3. 11:26
 5/6 anonim ***** válasza:
En bizok benne, hogy hamar osszejon es legközelebb minden rendben lesz. Nalad volt valami kivizsgalas, vagy most van folyamatban? Kivanom a legjobbakat!
2014. júl. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most csinál az orvosom hormonvizsgálatot,mást nem,mert azt mondja felesleges,mert volt már egészséges terhesség,meg teherbe is tudok esni szerencsére.
2014. júl. 3. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!