Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitôl kezdhettem "barnázni"?

Mitôl kezdhettem "barnázni"?

Figyelt kérdés

Elmèletileg 13-14ère nem vàrom.

Most estère elkezdtem barnàzni. Teljesen elkenôdtem,mèg sosem tapasztaltam ilyet,az elsô terhessègem idejèn sem.

Mi lehet ez?


2014. júl. 3. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Terhesség esetén volt nálam ilyen, menstruáció helyett rövid barnázás, aztán végig a 12. hétig.
2014. júl. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ilyen koràn?
2014. júl. 3. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet hormonprobléma is, én korai prelimaxra gyanakodtam (koromnál fogva)...de nem...
2014. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig mèg sosem volt ilyen.
2014. júl. 3. 23:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet barnázni ovulációkor és beágyazódáskor is ugyebár. a dátumok alapján mire van nagyobb esély? ;-)

4-szer voltam várandós, ma vagyok a 8. DPO-on és ölni tudnék egy kis barnázásért. :)

2014. júl. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hàt nem tudom :)

Múlthèt pènteken görcsöltem,fàjt a mellem,èn kb akkorra tippeltem peteèrèst. + eddig mèg PÈ-kor sosem barnàztam.

szóval szerintem inkàbb beàgyazódàs.

Most reggelre elmúlt,de vègigszenvedtem az èjszakàt,rettenetesen szúrt a mèhem.

Szerintetek?

2014. júl. 4. 09:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak ismételni tudom magam, minden furcsaság bizakodásra ad okot! :)

szal nekem semmi sem ad. :(

2014. júl. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,èn is úgy vagyok most vele,hogy eddig sosem volt,most van,ez biztos jelent valamit. Csak kèrdès hogy mit :)
2014. júl. 4. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!