Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van ilyen? Ma reggel az első...

Van ilyen? Ma reggel az első vizeletemből kíváncsiságból rápisiltem egy használt nega tesztre. Tudom hogy 1szer használatos, csak kíváncsiságból. És nagyon-nagyon halványan de pozitív lett.

Figyelt kérdés

Persze tudom hogy nem valós de akkor hogy lehet? Nem akarok hinni neki, így amint tudok veszek 1et. Szerintetek lehet hogy tényleg van baba? Tünetek vannak (émelygés, székrekedés, ciciérzékenység és viszket néha, krémes fehér folyás és menzis szerű hasérzés, a hőm 37 feletti).

Még 5 napom van a nem vártig.


2008. aug. 2. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem van rá lehetőség , hiszen a tünetek egyértelműek.De én már olyanról is hallottam hogy valaki annyirra akarta hogy legyen hogy beképzelte a tüneteket magának.Nah de szóval visszatérve ide szerintem menj biztosra és csinálj még 1 tesztet sőt akár 2 is!

Majd írd meg hogy mi lett:)

2008. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál. Egyszer már voltam terhes csak nem végződött jól és akkor is hasonló tüneteim voltak. Sajna nincs itthon teszt, de amint veszek, megpróbálok holnap, megírom hogy mi lett. De nem tudom hogy ki fogja-e mutatni, de ha ezen is lett egy másik nagyon nagyon halvány csík akkor azon is ki kéne mutatnia. Nem?
2008. aug. 2. 17:53
 3/4 anonim ***** válasza:

A halvány csík is csík

:)


Szorítok neked!!!


Egyébként én is érzem a tüneteket amit te leírtál.


Remélem mindketten babásak vagyunk

2008. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem én is! Szorítok Neked is!!!!!
2008. aug. 2. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!