Lehetek igy terhes?

Figyelt kérdés
A baratom 4-szer ujjazott meg es tudom h h jon letre egy baba de nem jott meg mar 3 napja es ma amikor wc-n voltam a pairon volt egy nagyon kicsi ver de meg szuz vagyok
2014. júl. 8. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a fenébe lehetnél terhes sperma bejuttatása nélkül, mond már meg nekem? Szűz Máriának képzeled magad?
2014. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minek csináltok bármit is ha fogalmad sincs a dolgokról? Annyi eszetek nincs hogy használd a netet éj utána olvass..?? A hülyeségre persze tudjátok használni... komolyan ez azért már sok..
2014. júl. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a barátod elélvezett, és "olyan" volt az ujja, és közvetlenül utána ujjazott meg, akkor bizony lehetsz.

Nem Te lennél az első, aki aktus nélkül esik így teherbe.


Mondjuk ha ma volt pici vér, akkor valószínűleg csak késik, és holnapra megjön rendesen.

2014. júl. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!