Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérdésem a jól megszokott:...

Kérdésem a jól megszokott: Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy jó pár éve rendszeres 28 napos ciklusom van. Most már harmadik napja késik a menzeszem, párommal rendszeres nemi életet élünk, megszakításos "védekezéssel". Szerintetek lehet terhesség a dologban? Kérelk titeket, hogy normális válaszokat adjatok! Előlre is köszi, megy mindenkinek a zöld kéz! :)

2014. júl. 9. 13:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehetsz, sokan esnek teherbe megszakításos módszer mellett! Mikor szeretnél tesztelni? 3 nap késéssel már biztos mutatná :)
2014. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, a tesóm megszakításos módszer mellett lett babás. Mivel már három napja késik, szerintem csinálhatsz tesztet.
2014. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
60%
Tekintve, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni, ezért igen, lehetsz. Van akinek össze is jön belőle. Amikor abbahagytam a gyógyszert és vártuk, hogy kiürüljön a szervezetemből mi is így szeretkeztünk (11 hónapig, mer más dolog is közbejött) de én nem lettem terhes. Az első éles hónapban viszont igen.
2014. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Igen, mivel 100 nőből 35 teherbe esik így egy év alatt (pearl index), simán. Miért ne eshetnél bele ebbe a 35-be? Csinálj egy tesztet és kiderül!
2014. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%
A válaszom is jól megszokott: a terhességi teszt megmondja. Nem pedig az internetes emberek látatlanban.
2014. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, vegyel tesztet, elvileg mar kimutathatja. mi is hosszu evekig megszakitassal vedekeztunk es nem volt galiba.. de ez lutri igy. orulnel neki, vagy kicsit elhulnetek ? :)
2014. júl. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Különlegescsajszi ***** válasza:
20%
Arra volt már példa,hogy nyomtátok,vége lett a szexnek,aztán nem verte ki,azaz ment a pasid/férjed a dolgára? Mert akkor lehet beléd verte a g*cit:D Viccen kívül... :)
2014. júl. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Mi 3evig "vedekeztunk" igy, de nem lettem terhes. Amikor mar belém élvezett, akkor a második hónapban terhes lettem.

Szerintem fugg attól, hogy mikor veszi ki, mert ha csak pont az utolso pillanatban, akkor nagyobb az esélye a terhességnek. Ha "időben" akkor minimális szerintem.

2014. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hétfőig várok, és majd csak akkor szeretnék tesztelni! :) Én már nagyon várom, párom kicsit fél, de szerintem nem lesz vele gond, majd Ő is helyre teszi magában a dolgokat:)
2014. júl. 9. 14:11
 10/22 anonim ***** válasza:
SImán lehetsz. Eddig csak szerencséd volt.
2014. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!