Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 3 napja barnázom, ebből...

Már 3 napja barnázom, ebből lehet még baba?

Figyelt kérdés
Az igazság szerint csütörtökre nem vártam, de lemondtam róla amikor szerdán elkeztem barnázni.De még mindíg nem jött meg normálisan. Az ultrahang szerint holnap lesz 14 napja, hogy PÉ-em volt. Csak a testem viccel meg?

2014. júl. 11. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Multhét hétfön volt egy enyhe vérzésem,ami még fél naposnak sem mondható,csak reggel volt..aztan mivel 2xer 21napra egyszer 26napra jött meg,ezért vartam 21napra mensit/vagyis nem vartam/:-)arra nem is jött meg.aztan szamoltam 28napra aminek vasarnap kellene..ma viszont a 26napomon vagyok,délben volt egy apró rózsaszinem,azóta egyszer egy pötyi barnám du,és most semmi..ha te is babát szeretnél kivanom hogy ne a testünk vicceljen meg;-)
2014. júl. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én 6 napig barnáztam,rögtön ezután 3 nap élénkpiros. Ma lehet úgy 4 hete az aktus óta,2 nega tesztem van,egyik tegnap előtti. Doki ma közölte hogy ultrahangon úgyse látna még semmit,jővő hónaban valószínüleg nem fog megjönni,majd menjek vissza... Kicsit egyszerűnek éreztem ezt az indokpt,én mondjuk annyira nem várom a babát,de teljesen tanácstalan vagyok,jővőhéten majd még tesztelek :S
2014. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem az a furi soha nem szoktam barnazni..:-(
2014. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én se barnáztam soha,max aznap mikor már véreztem is. Viszont az előtte való héten állati stresszes voltam...
2014. júl. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor neked lehet az is közre jatszott:-(
2014. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval tegyek le a babáról:(, Na sebaj majd a következő hátha sikerül.
2014. júl. 11. 19:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem mondtam:-)ha nem jön meg tesztelj egyet azzal elörébb jutsz;-)
2014. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam. Hétfőre vártam, de előtte egy nappal elkezdtem barnázni. 3 napig barnáztam, és ilyen korábban sosem volt.

A DPO. 14. napon vettem tesztet. Negatív lett, és éjjel megjött rendesen. :(


Majd a jövő hónapban...

2014. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajna nekem is megjött nagy fájdalmak közepette. Ez van
2014. júl. 16. 17:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj,majd a következö honap:-)
2014. júl. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!