Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Császáros szülés után 3...

Császáros szülés után 3 héttel együtt voltunk párommal, védekezés nélkül. Szoptatok. Szerintetek esély a kistesóra? Vagy inkább a fertözés esélye a nagyobb?

Figyelt kérdés

2014. júl. 14. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Mindkettő esélyes. A fertőzés sem akkora poén, mert kisebb gond esetén csak a méhed, nagyobb gond esetén szisztémás lesz a fertőzés és az életed megy rá. A teherbeesés 3 héttel császár után hasonló eredménnyel végződik majd, mert a heg szétnyílik, a most született baba meg félárva lesz. Ideje felnőni, anyaként több felelősséget vállaltál, mint a saját életed! A férjed is egy idióta (bocsánat, nem találok, de nem is keresek szebb szót).
2014. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kösz de nem kioktatást kértem Mr/Ms Tökéletes!
2014. júl. 14. 17:07
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Választ vártál, hát megkaptad. Ha felnőtt ember létedre nem vagy képes betartani néhány egyszerű szabályt, ne csodálkozz majd a következményeken Ms Nagyész.
2014. júl. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Pontosan, van esély mindkettőre! 6 hétig nincs szex, nehéz fizikai munka, ülőfürdő. Gondolom, elmondta az orvosod neked is, mint minden szülő nőnek.
2014. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Pedig sajnos Mr/Ms Tokeletesnek igaza van. Ez mar a sokadik hasonlo kerdes a temaban. Konyorgom felnott emberek vagyunk! Tenyleg nem lehet megerteni, hogy 6 het??? Miert olyan nehez ezt felfogni? En csak 9 hettel csaszar utan jutottam el kontrollra, de addig nem mertunk egyutt lenni! 6 het ide vagy oda, amig az orvos nem mondta addig nem. Pedig szegeny ferjem mar a falat kaparta, mert mi a terhessegem alatt sem lehettunk egyutt.

Legyen mar tobb eszetek emberek! Meger annyit egy szex, hogy utana esetleg hetekig a korhazban fekudj, a pici babadra meg mas vigyazzon otthon? Gondolkozz mar!

2014. júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Egyáltalán 3 héttel a császár után....örültem, hogy élek és el tudom látni a babámat.

Nem véletlen a 6 hét, kb.ennyi idő alatt rendeződnek helyükre odabent a dolgok, elmúlik a gyermekágyi vérzés, stb.

Igen, sajnos nagyon felelőtlenek voltatok.

2014. júl. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1%
Mi nem vàrtuk ki a 6 hetet,de vèdekeztünk.
2014. júl. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
21%
Mi sem vártuk meg a 6 hetet egyiknél sem,pedig már 3x császároztak. Védekeztünk,és óvatosak voltunk,de előtte már olyan régóta nem ,,szerethettük,, egymást,hogy nem bírtuk tovább.
2014. júl. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
még szerencse h mindenki a kérdésre felel. :) amugy sztem nem én vagyok egyedül aki a 6 hetet nem tartotta be. Vérzésem nem volt már,sebem nem fájt,és a szex is jó volt. És igen tudom h védekeznünk kellett volna. De nem ezért irtam ki.
2014. júl. 14. 20:36
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Szeretem a primitív embereket...Minek teszel fel kérdést, ha nem bírod a kritikát. Nekem nem egy ismerősöm volt aki ilyen agytröszt volt, mint te és szoptatás mellett teherbe esett. Gondolom nem akarsz egyből gyereket, de ha mégis meg se tarthatnád, mert a heged nem bírná a terhelést és lehet, hogy a már meglévő gyermeked anya nélkül nőne fel. Sokszor elgondolkozom, hogy az ilyen felelőtlen embernek minek gyerek. Ilyenkor a méhednek még gyógyulni kell, mert ugyebár van egy szép kis sebed, ahol a méhlepény volt. Biztosan megérte türelmetlenkedni, ha elkapsz egy fertőzést és kiveszik a méhed. Az ember és az állat között annak kéne a különbségnek lenni, hogy az ember tud uralkodni magán, de ebben az a röhej, hogy még egy állat is tudja, hogy ilyenkor gyógyulni kell. Szerinted az orvosok viccből vagy kiszúrásból tiltják?
2014. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!