Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az utolsó alacsony hőnél...

Ha az utolsó alacsony hőnél együtt voltunk, utánna már nem tudtunk, azóta magas a hőm, mennyivel kevesebb a teherbeesés esélye, ha az emelkedett hőnél egyátalán nem voltunk együtt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha 1 vagy 2 nappal előtte együtt voltatok, nagy az esély a babára, mert 3-5 napig élhetnek a hímivarsejtek.

Az én első lányom úgy fogant, hogy 3 nappal az emelkedés előtt voltunk együtt...

Van remény!

2010. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mi az emelkedés elötti napon,és 3 nappal az emelkedés elött.Csak elbizonytalanodtam teljesen,mert ezen az oldalon irjátok,hogy a biztos miatt, a megemelkedett hő napján is együtt kell lenni.de ha megemelkedik a hő akkor már volt ovu,vagyis nem is nagyon értem,hogy akkor még miért olyan fontos az együttlét.
2010. jan. 8. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is előtte voltunk eggyütt 1 nappal,és utánna úgy alakult hogy nem tudtunk eggyütt lenni.Most vagyunk 21 hetesek:-))Úgyhogy van esélyed:-)
2010. jan. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában hajnalban van az ovu, ettől a reggeli hő megemelkedik, a petesejt élettartama 12-24 óra, ezért ha aznap vagytok együtt, akkor a legnagyobb az esély, hogy a friss katonák közül valaki célba ér, ezért javasolják azt az együtt létet.
2010. jan. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az utolksó alacsony hőnél a legjobb együtt lenni.


A petesejt csak egy napig életképes, a megemelkedett hő azt jelzi, hogy már kiszabadult. Azaz ebben a szakaszban csak az első nap termékeny még, a többi már nem az.

2010. jan. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én elcsiptem az ovu hőjét, képzeld. reggel 5kor 36,4, aludtam tovább, 6kor 36,7, és 7kor amikor minden nap mérem, már 36,9 volt. nem tudtam, mit irjak be.:)
2010. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!