Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszt jós tesztnek?

Ovu teszt jós tesztnek?

Figyelt kérdés
Tegnap csinaltam egy ovu tesztet,jós tesztnek,csak kivancsisagból,sokan azt mondjak hülyeség,nem lehet bizni benne,(jós tesztnek)igaz este csinaltam,de kijött egy nagyon halvany 2.csík...ma még csinalok most is egyet,mert azt mondtak,az erösséget kell figyelni.ti biznatok benne?inkább az igazi teszt nem?
2014. júl. 16. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Reggeli elso pisibol kell csinalni tobb napig. En nem csinalnam, mert aztan meg lehet eros ket csikos lesz es nem vagy terhes.


Inkabb varj par napot.

2014. júl. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm valaszod:-)inkabb a rendes tesztet alkalmazom,elbeszélgettem egy baratnömmel és ö meggyözött:-)
2014. júl. 16. 11:02
 3/3 anonim ***** válasza:
En mensi elott kb 5-6 nappal csinaltam esti pisibol.total pozi lett...ra 3-4nappal a hcg teszt is pozi lett :) sok sikert
2014. júl. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!