Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a tesztekről? Pozitív nagyon halványan? One step, tegnap este csináltam.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Ezen a képen a tüszőrepesztő kiürülési idejét néztem.Az első nagyon halványan pozitív.Utána mind negatív és a legalsó teszt a tegnap esti:

[link]



2014. júl. 16. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez elég fura, a 3. képen 3 csíkot látok :O
2014. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Valaszolo,nem tudom,te mibol latsz 3-at...

Kerdezo,ez meg negativ szerintem...

2014. júl. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Látom,amit szeretnél!de nem egy megbízható teszt ez!sajnos!

De ott van a2.csík,az esélyek jók :-)

2014. júl. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mind negatív, pedig telefonról néztem. :(

Sok ilyen tesztet használtam már, a legtöbbön látszik egy nagyon halvány vmi, de fotózni nem lehet igazából. Amikor halvány pozitív volt ugyanolyan vastagságú lett a tesztcsík, mint a kontroll, és teljesen szabályos a széle. Száradás után is ott marad.

Lehet még pozitív, valószínűleg még korai volt a teszt. Drukkolok!

2014. júl. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én egy marha vastag második csíkot látok. Nem lehet, hogy hibás volt a teszt? (vagyis szerintem biztos hogy az :( )
2014. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Nincs 3 csík egyik teszten sem.Nekem nem tűnik vastagabbnak az a csík,ugyanolyan vastag,mint a másik csík(szerintem)

Érdekes,hogy nem úgy töltötte fel a képeket,hanem fordítva.

Az egyiket fordítottam:

[link]


tegnap este óta mióta megszáradt az első tüszőrepesztő extra halvány teszt mellé teszem és nekem pont egyformának tűnik.Igazából legegyszerűbb ilyenkor egy digitális terhességi teszt,valószínű.

2014. júl. 16. 19:44
 7/15 anonim ***** válasza:
hú én sajnos nem látok második csíkot de talán túl korán van még...drukkolok nagyon!!
2014. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
pozi halványan
2014. júl. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sztem ott a 2.csík! :)Drukkolok!
2014. júl. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, meg lelombozni, de szerintem ezek a tesztek egytöl egyik negativak. Ha látnál egy olyan tesztet, amin tényleg halvány második csík van, meglepödnél mennyire egyértelmű a halvány csík. Legyél türelmes..
2014. júl. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!