Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem a teszteket, tegnap...

Nem értem a teszteket, tegnap feltettem ide, majdnem mindenki látta a halvány 2. csíkot, ma reggel is teszteltem, szabad szemmel most is látom, mégis megjött? (

Figyelt kérdés
2014. júl. 20. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én már nagyon sokszor így jártam, halvány pozi tesztek, majd menstruáció. Szerintem nem a tesztekkel van baj, hanem nem tud megtapadni a baba. Kivizsgáláson még nem voltam, majd talán ősszel.
2014. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak barna akkor leht h megmard, ha rendesen vér akkor sajnos korai vetélès.
2014. júl. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
anno 2.kislányommal a 10-11.héten erősen véreztem,azt hittem elmegy..de megmaradt,ma 2éves
2014. júl. 20. 13:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok esetben a petesejt megtermékenyül, de nem tapad meg, így ha viszonylag korán csinálsz tesztet, már terhességet mutat (hcg termelés elindult), de nem marad meg.

"Kevesen tudják, de a megfogant terhességek 70%-a vetéléssel végződik: az esetek nagyobbik része a terhes nő számára is rejtve marad és egy megkésett menses formájában ürül ki."

Bár nem tudom, te mikor teszteltél, de ezért kérik, hogy ne teszteljünk idő előtt, mert ha mégsem tapad meg, akkor, csak csalódás ér minket.

Ha nem korán teszteltél, akkor is valószínűleg hasonló dolog történhetett, akkor is nagyon sajnálom :(

Míg az első eset alapvetően normális jelenség, ha mensi késése után teszteltél, és utána kezdtél vérezni, lehet valóban érdemes lenne orvossal megnézetni, nincs e gond.

Terhesség nélküli pozitív teszt igen ritka.

2014. júl. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, az előttem szólókhoz még csatlakoznék annyiban, hogy orvosi megerősítés valóban jó lenne, a vérzés önmagában nem jelenti, hogy mégsem vagy terhes.
2014. júl. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg az elöttem hozzá szólohoz csatlakoznék,igen tényleg nem jelent semmit,1hete voltam majdnem igy csak én mégsem csinaltam tesztet,..de lehet fogok..elmentem a dokimhoz mert nagyon fajt a hasam,gondoltam valami virus,aztan emlitettem neki h furi volt a havim,de bizti nem vagyok terhes mert 1nap erösebb volt,a valasza erre az volt.Nagy tévedésbe van esve kedves,azegy dolog h magának megjött,attól még lehet terhes..
2014. júl. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!