Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue plusz jeles teszttel...

Clearblue plusz jeles teszttel milyenek a tapasztalaitok? Ha vékony a függőleges vonal, az lehet pozitív, vagy csak akkor, ha vastag?

Figyelt kérdés

2014. júl. 20. 13:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és nem digitálisról van szó, hanem a kazettás plusz jelesről.
2014. júl. 20. 13:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Azzal nekem csak rossz tapasztalatom volt. Pozitívat mutatott tévesen, kettő is.
2014. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És vékony volt a vonal? Mennyire volt látható? Mennyi idő után jött ki? Nekem a 10-15.perc között, de már előtte is nagyon halványan lehetett látni.
2014. júl. 20. 14:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem az volt a tapasztalatom,hogy amikor vékony vonal jött ki, akkor negatív volt és a vastag volt a pozitív

2014. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanolyan vastag volt mint a vízszintes, csak kicsit halványabb volt. 5 percnél már látható volt.

első voltam

2014. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Volt egy másik teszttel vékony vonalasom, aztán Clearblueval vastag, de vagy nem maradt meg, vagy nem is volt semmi. Ma 1 héttel később ugyanaz a fajta Clearblue negatív.
2014. júl. 21. 10:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem pozi lett ez a teszt, és szétszedtem az elem miatt. Ket tesztcsík volt benne, az egyiken egy vonal volt,csak a kontroll csík, a másikon két egyértelmű csík. Nekem azt jelezte 1-2 hetes terhesség, akkor voltam 5 hetes, szóval nekem a valósagot mutatta..:-) (ezt találtam róla)

2014. aug. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem a digitális volt, ahogy fentebb írtam, hanem a Clearblue Plus-os, amikor ilyen nagy plusz jelnek kell kijönnie, de tesztcsíkként, nem kijelzőn. Gratulálok a babához!
2014. aug. 11. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!