Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes lehetek?...

Szerintetek terhes lehetek? Dec.25-én kellett volna megjönni de nem jött meg most sem. Ettem a barátcserje kapszulát. Múlt hét szombaton csinálta tesztet de az negatív lett. Lehet hogy a kapszula tolja el a menseszt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet, és ha az is negatív, menj ovoshoz, hogy nézzen meg! én nem szedek ilyet, de sokat hallottam már róla, és eddig senki nem panaszkodott rá ilyet, szóval talán nem attól van.
2010. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már csináltam volna tesztet a helyedbe!!!Most őszintén mire vársz??Honna tudnánk,hogy mi van,amikor nincs kizárva a terhesség sem???
2010. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!