Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztaltabbak, vélemény?

Tapasztaltabbak, vélemény?

Figyelt kérdés

2 nap múlva nem kéne megjönnie.


A cicim feszül, duzzadt, bimbó fáj, körülötte pici pötyik. Meg most jobban látszanak az erek. Tök furi. :D


Bal oldalt kicsi szurkálás.


Derekam fáj, és iszonyat sokat alszok napközbe is.


Szinte egész nap, annyira fáradt lettem pár napja.


4 napja a hőm folyamatosan 37,1-2.


Lehet baba? Tudom 2 nap múlva kiderül, de volt így valaki?


2014. júl. 21. 15:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó esélyed van a babára. :)
2014. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jaj olyan jó lenne. :))
2014. júl. 21. 15:42
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem az első tüneteim között szerepelt a mellfeszülés a fáradékonyság,gyakori vizelési inger,ételundor. Nem fájt a derekam. Bár hasszurkát azt én is éreztem,de én a jobb oldalamon. Ja és nekem egy igen fontos tünet is volt az hogy késett már a mensim:) Ennek ellenére az első tesztem a nemvárt kb 3-4 napján még negatív volt. Rá 2 napra meg halvány pozitív:) De valóban kiderül 2 nap múlva és ha esetleg terhes lennél, de még negatív lesz a teszt ne keseredj el mert attól még lehet babó..

Üdv: 19+1 hkm

2014. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A gyakori pisilés is van nálam. Csak olyan sok kérdést olvastam már hogy bebeszélték a tüneteket utána még se volt semmi, remélem én nem így járok. :(


Köszönöm szépen a válaszod. :)

2014. júl. 21. 15:45
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy voltam, mint te :) a cicifájás azóta milliószorosára nőtt :/ fáj a derekam, szúrkált a hasam, fáradtság. Nem mindenkinek jön be, de 4 nappal mensi előtt pozit teszteltem. Te inkább várd meg, 2 nap már nem sok. Én a mellfájdalom miatt voltam kíváncsi, mert mensi előtt nekem sosem fájt. Drukkolok :)

10hkm

2014. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jaj de jó. :) Hát én már teszteltem szombaton igaz korai volt, de negatív. Persze ezt a 2 napot már megvárom, de már nagyon kíváncsi vagyok. :)
2014. júl. 21. 17:38
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet baba, persze :) Nálam 7 hónapig ugyenezek a tünetek menszeszt jeleztek, a 8. hónapban meg babát :))
2014. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát mi még csak most próbálkoztunk először, így azért érzem hogy nem sikerült :( rita. :/
2014. júl. 21. 19:07
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia, ugyan így vagyok én is, bár nekem a férjem mondta, hogy sötétebb is a mellbimbóm, mint szokott. Aludnék én is éjjel nappal, de nekem már van egy 2,5 évesen így esélytelen, amikor ő alszik alszom vele.

[link]


Itt a görbém, ha érdekel, nekem még 6 napom van vissza.. :)

Drukkolok neked! Petra

2014. júl. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nekem is sötétebb lett.


Holnap tesztelek, jaj de izgulok. :)


Köszönöm a válaszod. :)


Ma megint 37,2.

2014. júl. 22. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!