Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek az uh-s. Eredmények azt...

Ezek az uh-s. Eredmények azt jelentik h nincs peteérésem?

Figyelt kérdés
Az egyik májusban volt, időben jött a menstruáció, uterus. 68*28 endometrium. 7,2mm, uterus környezete.. durva eltérés nélkül. petefészek nagysága szerkezete: j.o.ov. 29*21 b.o.ov.30*20mm dom tusző egyik ovban sem ábr. douglas tér 26*22mmes folyadéktócsa ábr. ez a leletem menstruáció előtt két nappal volt. ez pedig a mostani amit 9 napos késésnél csináltak. r nagy tömött ut. afv szab körny douglas neg. 43*20mm-es ut-ban endom 10mm. j.o.ov 30*17mm b.o.ob 28*18mm. kismedencében folyadék és kóros képlet nem ábr. a házi orvosom mondta ezek alapján h nincs peteérésem. rendes ciklusaim vannak 28 naposak és 3 naig tartanak. késett most e hóban 12 napot. 13ra erős görcs. egy nap barnázás kicsi darabokkal. azóta semmi. hőemelkedés 37 de délután csak. a tesztjeim negatívak.. valaki tud erről valamit? tapasztalat?

2014. júl. 24. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Vezetsz hőgörbét vagy csinálsz ovu tesztet? Abból sok minden kiderülne.

Amúgy szerintem mensi előtt két nappal és 9 napos késésnél egyértelmű, hogy nincs tüsző, az az első 14-20 napig, vagyis ovulációig látható.

2014. júl. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van.Ciklus kőzepén kell lennie tüszőnek,az normàlis hogy ciklus végén nincs.

Amikor az én peteérésemet követtük uh-val akkor a ciklus 10. napjától kellett mennem és 2 naponta néztük.

2014. júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem sajnos nem csináltam még ilyet, de eddig egy nőgyógyász sem mondta h nem lenne.. gondolom azért csak szóltak volna. inkább korai terhességre tippel mert az előző mensim jún 12én volt majd a következő júl 21 ami egy napig tartott és nem friss vér távozott. inkább alvadt nagyon sötét a mennyisége kevés. már nemtudom mit gondoljak 3 éve nem esek teherbe. mindenki mást mondd :(
2014. júl. 24. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha 3 éve nem esel teherbe nem ártana egy alapos kivizsgálás.

Ha mérnéd a hődet megtudnád van e peteérésed.

2014. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Harcolj ki egy vérvételt, abból kiderül, hogy terhes vagy-e, bár a negatív tesztek után én nem hiszem, de nem lehetetlen. Esetleg egy cikluskövetést kéne UH-val csinálni, abból kiderülne, hogy van-e peteérésed, vagy önszorgalomból hőmérőzhetsz, azon látszik. Nekem a májusi mensim nem jött meg, volt ugyan peteérésem, de nem repedt meg, ezért maradt ki. Mikor meghoztuk a mensit júniusban gyógyszerrel, elkezdtem hőmérőzni, a hőgörbén szépen látszott, hogy volt tüszőrepedés, neked is érdemes lenne megpróbálni.

És egyetértek az előttem szólókkal, a mensi körül nem is kéne domináns tüszőt látni.

2014. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat! :) most készülök majd magán orvoshoz menni, pont úgy tervezem, ha esetleg korai terhesség akkor látszon, vagy azt lássa h esetleg nemsokára megjön. szóval az elvileges menstruáció előtt akarok elmenni egy szakrendelésre. azt nem értettem egyedül, h késhet ilyen sokat a menstruációm mikor még sosem fordult elő velem ilyen. kicsit nagyon :D zavar... ez volt az első ilyen. na meg ez a fura baarna egy két darabbal jelentkező vérzés. ennek minden képpen utána járok. na meg főleg a peteéréses dolognak. mert ez nem normális. csak eddig még nem sikerült megtalálni a megfelelő nőgyógyászt! na majd most remélem sikerül. még egyszer köszönöm h segítettetek nekem :):):)
2014. júl. 25. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!