Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Julius 13-an kezdtem menstrual...

Julius 13-an kezdtem menstrualni,4 napig tartott. Akkor kb mikor van peteeresem? Tegnap egyutt voltam a baratommal, nem vedekeztunk, ugye nem lehetett peteeresem?

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 12:58
1 2
 1/15 anonim válasza:
Gratulálok az ifjú szülőknek! :)
2014. júl. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
bravo (taps-taps-konfetti)
2014. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Nem értem, mi olyan nehéz abban, hogy nincs védekezés-->terhes lehetsz

védekezés-->nem leszel terhes...

2014. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Terhes vagy.És buta.
2014. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Vegyel esemeny utanit !! meg benne vagy az idobe !
2014. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Na ez az amikor sík hülye valaki......a saját tested működésével nem vagy tisztában de szexelni (ráadásul védekezés nélkül) azt tudsz.......

Remélem az ilyennek nem születik gyereke..........megáll az eszem.

2014. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De nem csak peteereskor lehet valaki terhes ?
2014. júl. 26. 13:03
 8/15 anonim válasza:

Nem, nem csak akkor.


Az a baj, hogy a mai oktatásban nem fektetnek kellő hangsúlyt a szexuális tananyagra. Oké, abba már beletörődtem, hogy sok szülő nem képes kommunikálni a gyerekével és elmagyarázni a dolgokat.

Persze, gondolom hiába van felvilágosító-óra, mert minden gyerek végigröhögi.. de meg lehetne azt oldani. Ahogy észreveszem, még egyetemen is célszerű lenne ilyet tartani, mert sokan még abban a korban sincsenek tisztában azzal, hogy mi hogy működik.


Igen, lehetsz terhes, gond nélkül. Futás az eseményutániért, aztán éld túl a hatását és máskor ne engedd, hogy védekezés nélkül megfarkaljonak.

2014. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bármikor lehetsz terhes, neked pont most van peteérésed (kb 2 héttel mensi után. Egyébként ilyenkor kívánod legjobban a szexet).
2014. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy most nincs ra penzem :(
2014. júl. 26. 13:11
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!