Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fájó mellbimbó (3 napig) és...

A fájó mellbimbó (3 napig) és a sűrű fehér folyás (6 napig) lehet jele a terhességnek? Kimaradta a mensim, igaz eddíg is rendszertelen volt.2 éve próbálkozunk a babavállalással. A hőm is a fehér folyás után maradt fennt (ez a 6. nap).

Figyelt kérdés
2008. aug. 4. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs veletlenul ilyen "mindjart megjon" erzesed? Enyhe gorcsoles/szurkalas, mintha meg akarna jonni?


Nekem ilyenem van, pedig csak a 23.napon vagyok, a mensi a 28. korul kellene, hogy jojjon, vagyis hogy ne jojjon. Nekem is van kremes feheres folyasom, allitolag mensi elott vizesnek kellene lennie, persze ilyenre inkabb nem alapozok.

2008. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Doki látott már? én is két évetvártam kezelés mellett, mert gondom volt és erre pont a rendszertelen mensiből lehet következtetni!

Jó lenne ha elmennél egy dokihoz és szólnál, hogy régóta próbálkoztok, mert akkor úgy vizsgál, ugyanis egy sima cytologián nem derül ki ha más gond van.

Ettől függetlenül még sikerülhetett most is

A mellek a terhesség esetén nem a bimbófáj, hanem az egész elnehezül és feszül.

Ha a folyásod volt a pé jeleés azóta fent a hőd, akkor tesztelj!

2008. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!