Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak annyit tudok, hogy egyik...

Csak annyit tudok, hogy egyik naprol a masikra elmult a sarga folyasom, es azota semmi kb. ket napja szaraz a fehernemum, semmi folyas nincs. Sokat pisilek, de sokat is iszok nagyon. Mire gondoljak?

Figyelt kérdés
Meg kb.nyolc napom van a nemvart menziig.Mit figyeljek a mellemen ha terhesvagyok?Milyen erzes mikor az faj?Mennyivel lessz nagyobb?
2008. aug. 4. 23:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a mellem nagyon fájt, feszült amikor megtudtam hogy terhes vagyok, de ezt tapasztaltam akkor is amikor azelött megjött a mensim.A különbség talán annyi volt hogy nagyon eres volt a cicim és nem múlott a fájdalom, éjszakánként képtelen voltam hasra feküdni.Most 14 hetes vagyok és még mindíg fájdogál, igaz már nem annyit mint eleinte, szépen lassan nő, és persze a bimbóudvar rózsaszínből barnára váltott.Eleinte én is rengeteget pisiltem.Drukkolok Neked! Üdv! Egy 14 hetes kismama
2008. aug. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!