Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jókor voltunk együtt?

Jókor voltunk együtt?

Figyelt kérdés
Hétfőn este együtt voltunk, kedden, szerdán, csütörtökön pozitív lett az ovuteszt.

2014. júl. 30. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, ez sok mindentől függ, pl. attól is, hogy milyen ovutesztet használtál.

Annak idején az enyém 27-én lett egyértelműen pozitív, de mi még 29-én is együtt voltunk, be is babásodtam, azóta megszületett a lánykánk. :-)


A spermium az ovulációs nyálkának és az akkor kedvező környezetnek köszönhetően több napig is él a hüvelyben, ezért szerintem az esélyetek mindenképp megvan rá.


Mihamarabbi babásodást kívánok!

2014. júl. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azt tudom, hogy a spermium néhány napot kibír :)

Csak az ovutesztekkel nem nagyon van tapasztalatom, régebben volt olyan, hogy egész hónapban negatív lett a teszt, szóval inkább hőmérőztem, de ebben a ciklusban nem volt rá lehetőségem, ezért döntöttem a teszt mellett.

És pontosan nem tudtam, hogy a pozi teszt után mikori s van pontosan az ovuláció, mert eddig úgy tudtam, hogy 36 órán belül pozitív, de ilyen alapon semmiképp se lehet 3 napon keresztül +, szóval ez is furcsa volt.

Egyébként a Predictor Fertility-t használtam.

2014. júl. 30. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!