Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció kimaradása után 1...

Menstruáció kimaradása után 1 nappal negatív teszt. Van még rá esély, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Van!

Ha még nem termelt elég HGC hormont a szervezeted, akkor nem mutatja ki...

Néhány nap múlva ismételd meg, ha addig nincs vérzés. (És persze reggeli első vizeletből!)

Szurkolok!

2010. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pozitív teszt csak a beágyazódás után mutatható ki, ha esetleg később volt peteérésed akkor elképzelhető. ezzel csak azt akarom mondani, hogy én pár nap (4-5) után tesztelnék még egyet, ha az is negatív akkor nem vagy szerintem terhes.
2010. jan. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Amúgy volt már valakinek olyan, hogy az első negatív lett, aztán pedig +? A melleim se érzékenyek, úgyhogy nem tudom. Csak reménykedk.
2010. jan. 11. 14:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor a mi babánk megfogant, az első teszt negatív lett.


"A terhességi teszt pozitivitását a magzatboholy által termelt HCG (humán gonatropin hormon) nevű hormon okozza, amely lényegében egy vezérlő jellegű hormon. Termelődése a beágyazódáskor indul meg, tehát általában az elmaradt vérzés (ekkorra már két hét eltelt a megtermékenyüléstől) után jó egy héttel válik pozitívvá a teszt. Tudnia kell, hogy a "patikai" tesztek biztonsága elég siralmas: tapasztalataim szerint minden hatodik-hetedik esetben téves eredményt adnak (...)"


[link]

2010. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van még esély!! Nagyon drukkolok! (nekem sajnos két negatív tesztem van, aminek már hihetek)
2010. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első babámnál nem történt ilyen (másfél éves), de most: a kimaradt menses napján, majd 5 nap múlva ismét negatívat teszteltem. Újabb 5 nap múlva pozitív lett. Most 33 hetes kismama vagyok.
2010. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!