Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szellemcsík a lámpafényben...

A szellemcsík a lámpafényben látszik? X-epil mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
2napja késik a mensim,ma teszteltem x-epil teszttel,megcsináltam(5perc mulva negának láttam) beraktam a táskámba,mert rohantam a meloba.Majd 2óra mulva megnézztem,mert eszembe jutott h na nem nézztem meg pont 10perc mulva.Ott van egy olyan halvány csík,hogy alig látni.De mintha szellemcsík lenne,de ha lámpafény elé rakom átlátszik h ott a csík.Volt valakivel ilyen?
2014. aug. 1. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyan ez volt múlt hónapban, három tesztet is csináltam, ebből kettőn én is láttam a nagyon halványat, főleg a napfénynél, és sajnos nekem menzi lett belőle :(
2014. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,h írtál.Sajnálom:( Hát énsem élem akkor bele magam.
2014. aug. 1. 15:53
 3/7 anonim ***** válasza:
5. Lányom nál ugyan ez volt. Teszt. Pisi. Futás. Melóban néztem rá. Olyan halvány volt a csík hogy elkönyveltem negativnak. Holnap lesz 6 éves:-)
2014. aug. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
dejo,gratulálok.Bárcsak így lenne.
2014. aug. 1. 16:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Hat nekem ilyet millioszor produkalt az x epil :( ami pozitiv az pozitiv es nem nagyon kell nezegetni


[link]

2014. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát sajnos az enyém szinte olyan mint egy szellemcsíkos.Lehet az is:(
2014. aug. 1. 20:17
 7/7 anonim ***** válasza:
tedd fel a fotóját megnézzük.
2014. aug. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!