Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Egy hete hogy elmúlt a mensim , de kèsett 22 napot , nem volt sok , sőt ez inkább barna volt, 3-4 napig tartott..azòta is fáj a mellem.. nem tudom mit csinâljak..annyiszor csalòdtam már a tesztekben..nem merek csinálni..szerintetek??
2014. aug. 2. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Sztem lehet baba, főleg ha tényleg csak barnáztál és nem volt alvadékos. Valószínűleg később lehetett a pééd :) Rendszeres am a ciklusod? És ha ennyire bizonytalan vagy, sztem keress fel egy nőgyógyászt, aki biztosra meg tudja neked mondani!
2014. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet!! Ne magad miatt, hanem a baba miatt, mert lehet, hogy hormonpótlás kell! Inkább csalódj még egyet a tesztben, minthogy a baba múljon rajta, ha ott van!
2014. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igaza van a másodiknak! És sűrgősen keresd fel a nőgyógyászod is, akár mi legyen az eredmény. Minden tényezőt ki kell zárni. Én drukkolok, h mégis baba legyen :) első voltam
2014. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek :) ha kèsz lesz a teszt , tudatom veletek!!
2014. aug. 2. 22:29
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! Na teszteltél? 3-assal egyetértek, hogy akármi is az eredménye, nőgyógyász, mert vagy baba, vagy a hormonjaid szórakoznak.

2-es voltam

2014. aug. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem is kesik es negativ lett . mar kivancsi vagyok
2014. aug. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Sikerült valami? Csináltál tesztet? :) Majd írj, ha erre jársz :)
2014. aug. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csajok :);amint kèsz lesz a tesztem írok :) őszinte leszek várok vele egy pár napig , de hamarosan ìrok :) puszi
2014. aug. 4. 21:42
 9/10 anonim ***** válasza:
:) remélem jó hírt fogunk hallani :):):) puszii :*
2014. aug. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na?:)
2014. aug. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!