Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csökken mensi előtt a...

Ha csökken mensi előtt a mellfájdalom, akkor tuti nem vagyok terhes? Csüt. -re nem várom.

Figyelt kérdés

Mensi előtt szoktak fájni,mint most is úgy pé-től fáj.Ma már csak fele annyira fájtak a cicijelim.3 nappal ezelőtt volt barnás foltok a bugyin,méhfájdalom-néha van most is.De zavar,hogy csökken a mellfájdalom:(

Lett valaki úgy terhes ,hogy nemvártja előtt csökkentek a cicifájásai?


2010. jan. 11. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ellenpélda vagyok, csak akkor voltam terhes, mikor feszült, vagy fájt. De ez nem szentírás, másoknak meg nem fáj, észre se veszik, csak tesztelnek, mert nem jön meg. Nem vagyunk egyformák. Drukkolok!
2010. jan. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hpogy az ilyenféle tünetekre nem sokat kell adni. Ahány nő, annyiféle, Ettől nem teheted függővé, hogy terhes vagy-e vagy sem. Nekem pl SEMMI tünetem nem volt, úgy estem teherbe - mégse pánikoltam össze a gyakorikérdéseket. :-) A tünetek 6 hetes koromban kezdődtek.


Légy türelmes, bírd ki csütörtökig, hogy megjön-e vagy sem.

2010. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Türelmes úgy vagyok,hogy nem tesztelek addig.

De tudod,annak akinek még nem jött össze,annak nem könnyű annyira nyugodt maradnia.Én így vagyok ezzel.


Amúgy meg azért kérdeztem itt a gyakorin,hogy talán okosabb leszek,talán van hozzám hasonló személy aki volt/van ilyen "cipőben".

Nem írom tele a gyakorit,de ha azt tenném is,még nem vagyok kitiltva.


Isten ments,hogy sértésnek szánjam!Ha annak veszed,akkor elnézést!

Köszi,hogy válaszoltatok,remélem kapok még válaszokat!

Csütörtökig,tényleg bármi is lehet....

2010. jan. 11. 20:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Pont múlt hónapban voltam ugyanígy, mint Te, én is feltettem hasonló kérdést. Sajnos, nem lettem okosabb, ezért írtam meg neked, amit írtam. Megtennéd, hogy megírod, mi lett?
2010. jan. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Dehogy veszem sértésnek, remélem, te sem veszed annak. :-) Nem annak számtam.


De a tünetekben tényleg nem lehet megbízni. Ha lehetne, akkor minden ciklusban teherbe estem volna. Olyan gyönyörű trifázisos görbéket, beágyazódásos hőleeséseket, beágyazódásos vérzéseket, hányingerek produkáltam "üres" hónapokban, hogy csuda. Túráztattam magamat, hogy biztos baba, aztán meg jött a csalódás... Ettől szeretnék minél több kismamát megkímélni. Reménykedni mindig lehet, és kell is, de a tünetekben bízni önáltatás, aminek a vége stresszelés lesz.

2010. jan. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Akkor jó!:)Örülök,hogy nem lettünk ellenségek::)

Nekem már szerintem meg fog jöni,már ez van előttem:(Miért?Mert mellfájalom lassan már elmúlik,sokat esett a hőm,--lett a tesztem(25-ös volt csak itthon)

[link]

Szerintem már nem is fog visszamenni...de több mint 2 órával korábban mértem,mert nagyon kellett pisilni.

2010. jan. 12. 08:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Még nincs minden veszve, amúgy is korán teszteltél.
2010. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen! Aki már volt terhes, az könnyen beszél, én is annyira szeretnék már az lenni, remélni azért lehet. Írd meg hogy mi lett.
2010. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sajna nincs baba.:(

25-ös teszttel teszteltem,--lett 2 napja.

Nem is tesztelek többet!Meg is volt a mensim másfél napig,azóta barna folyásom van.

2010. jan. 19. 14:48
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2010. jan. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!