Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Remélem,...

Lehetek terhes? Remélem, részletek lent

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy 28 éves nő vagyok, és a pasim 26. Már szeretnék teherbe esni, de a pasim nem akarja. Mindig óvszerrel szeretkezünk. Az este azonban, miután elélvezett az óvszerbe, kiment tusolni, addig én az óvszerből befolyattam a hüvelyembe a spermáját. Kicsit bentebb nyomkodtam az ujjammal. Hátha teherbe esek. szerintetek ?

2014. aug. 4. 10:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem idióta vagy, bár ez szubjektív.
2014. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim válasza:
92%
Ez de csúnya dolog..
2014. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
93%

Hát én nő vagyok, de azért ezt nem tartom a párod irányába fair megoldásnak.

Inkább beszélnéd meg vele, ha meg nem szeretne, nagy butaságot csinálsz, mert egy gyerekkel nem kötöd magadhoz, ha pedig megtudja, egy életre meg fog gyűlölni téged, amiért belekényszerítetted egy olyan helyzetbe amit nem ő válaszott önként.....de te tudod :)

2014. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
95%
elmebeteg
2014. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim válasza:
61%

Furcsa ember vagy, ha ő nem akar miért erőlteted? Keress mást vagy beszéld meg vele!

És nem, nem lehetsz terhes!

2014. aug. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
84%
Kamu! De ha nem és neked 28 évesen ennyi eszed van, akkor reméljük nem vagy terhes és reméljük az életedben soha nem leszel ... Hiba lenne a genetikai állományod továbbadni ...
2014. aug. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 A kérdező kommentje:
De értsétek meg, már nagyon sokszor próbáltam rávenni, hogy ejtsen teherbe, nincs más megoldás. Én szeretem őt, ő is engem. Másképp nem tudtam megoldani. De ha nem vagyok terhes, akkor hogy essek teherbe? lehet ki kéne lyukasztanom kicsit az óvszereket
2014. aug. 4. 10:59
 8/93 anonim ***** válasza:
95%
Most komolyan provokálod a válaszadókat, vagy tényleg ennyire vagy buta?
2014. aug. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
26%
Kamu!Ha mégsem akkor,megérdemelnéd,hogy egy torz,nyomorék kölköd legyen!Nem kéne ennyire ki b_szni a pároddal,már ha annak tartod!Önző dög vagy!Nem tartod tiszteletben,hogy ő még nem akar gyereket.Remélem nem fogsz szaporodni!
2014. aug. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
87%
A legtöbb óvszer tartalmaz spermaölő anyagot, úgyhogy valószínűleg a rakás dögöt tömködtél magadba! Gratulálok!
2014. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!